Moram nekom da se izjadam :((

  1. Imal ko trijezan ođe?

    Малопре отишли да цугамо с неком рајом, капирам неку нејач да приведем, оптеретио ја, све супер, бијем ја ракију, бије она. Она попила три чашице ракије, преврну се и заспа. После пола сата, одвеле је другарице, ја опет сува курца кући. Нећу више да пијем жђецом, јебо ме отац, да ме јебо, не исплати се.

  2. Ma vidim. Ti se ljudski izjasnio, jedni bi da skaču kroz pendžer, drugi bijele miše gonjaju, treći pišaju po šiptarima... manji raspad po prelima viđah.

    ...

    Ma koji će ti, Komatozni, riba što ni tri čašce ljute ne mož da strese, nek je vode aratos je bilo.

  3. О пресветли курче поховани, учини да прође један дан, а да говна не промене термине за испите.

  4. Vidro, to se zove PS/2 prikljucak. Imas da kupis adapter u koga ustekas to govno, a on posle ide u USB. Znaci, odes u prodavnicu. Kazes: "Dobar dan, treba mi adapter za PS/2 konektor da mogu da ga metnem u USB". Taj cika ili teta ti kaze "Toliko i toliko para", ti das pare i odneses kuci i namikaris da radi. Jes razumela?

  5. Znam, sine, al' svakako već sutra idem nazad, a i ovdje slabo šta radi vikendom :D

  6. E, onda se muci sa touch pad-om, jebiga.

  7. Kad živim u vukojebini :D

  8. Jel samo meni, ili i drugima ne radi ono sranje zvano fejsbuk? A baš kad mi treba, ono neće. Ni slagalicu kao čovek ne mogu da odigram. lololo

  9. ne radi ni meni... dolje anonimusi... lolololo

  10. Ne zezaj Buri, ozbiljna sam. Hahahah :D

  11. jbt, i ja sam... neće da fercera nikako...

  12. Kad živim u vukojebini :D

    Ja u jos goroj.

  13. Ivan Ivanović aman pokreće neku političku kampanju, whatever.. Odo' da skočim u kanal.

  14. Ma to je samo zajebancija. Mada, pre bih za njega glasao nego za bilo kog od ovih lopova.

  15. Zaboravio da platim telefon, pa mi iskljucili. No, to je samo uvod u vece zlo, danas mi iskljucili i fejsbuk.

  16. Jel može taj fejsbuk da se plati na rate?

  17. Kad si pravi Srbin, onda ti i Fejsbuk isključe zbog neplaćenih računa...

  18. Пук'о Римско поново када не учим, проблем је што сам се надао да ћу чудом положити...

  19. Пук'о Римско поново када не учим, проблем је што сам се надао да ћу чудом положити...

    Velkam tu maj vrld. :) Ja sam se oprostio od tog faksa, sad gledam gde ću da se prebacim. Još je meni rimsko bilo najlakše jer sam skoro stalno iš'o na predavanja, ali sam polag'o kod mnogo zajebanog profe...