Moram nekom da se izjadam :((

  1. Velkam tu maj vrld. :) Ja sam se oprostio od tog faksa, sad gledam gde ću da se prebacim. Još je meni rimsko bilo najlakše jer sam skoro stalno iš'o na predavanja, ali sam polag'o kod mnogo zajebanog profe...

    А нећу да одустанем, кацам се закачио за ово чудо - морам да научим да учим.

  2. А нећу да одустанем, кацам се закачио за ово чудо - морам да научим да учим.

    Svaka čast, brate, ali ja sam rekao, ako ne upadnem na budžet da ću da se prebacim. Srećno. :) E, da, jesi ti beše u KG-u? :)

  3. neće da nam kažu šta je za četri dana... šta ako ja sutra poginem, nikad neću saznati!!!!

  4. neće da nam kažu šta je za četri dana... šta ako ja sutra poginem, nikad neću saznati!!!!

    +1

  5. šta ako ja sutra poginem, nikad neću saznati!!!!

    Ne boj se, ima net i gore i dole, gore je besplatan i wireless, dole kablovski i plaća se u naturi.

    ... osim Telekom adsl-a, to je đavolja tvorevina pa je džabe.

  6. neće da nam kažu šta je za četri dana

    Smak sveta po ko zna koji put. :)

  7. ma ne znaju ni oni, foliraju se ođe. obavijestiće ih gazda za četiri dana, kao i nas. medatori, pojma nemate!

  8. Smak sveta po ko zna koji put. :)

    Kurde smorio si, vrati nik.

  9. Kurde smorio si, vrati nik.

    Neću.

  10. E, da, jesi ti beše u KG-u? :)

    Јок, БГ.

  11. Slučajno sam svom papagaju tigrici otkinula rep dok sam ga hvatala da ga vratim u kavez. :( Zna li neko za koliko dana može da mu izraste novi?

  12. Pa nije ti to gušter breeee....

  13. Slučajno sam svom papagaju tigrici otkinula rep dok sam ga hvatala da ga vratim u kavez. :( Zna li neko za koliko dana može da mu izraste novi?

    Za oko 180 dana.

  14. Meni rekoše da će da mu izraste novi ako se otkine. Rep je tvrdo dugačko pero.

  15. čicevu, njega to sad boli :/

  16. Hahahaha Kurde :))
    S obzirom da tigrica izgleda ovako, jelte, :) onda rep nije slonovski nego od pera, kao što se ovde na slici vidi. :)
    http://www.parrotfactory.com/navigacija/images/galerija/papagaji_tigrica_-01.jpg

  17. moj tast uzgaja te tigrice kao hobi... godišnje pojedu prosa ko dva dobra konja...

  18. ja jednom imala papagaja. zvao se kića. i nisam ga volela. nije 'teo da se mazi.
    debil.
    'ebi se, kićo, smrade.