Moram nekom da se izjadam :((

  1. i meni jednom otrovali mačka. ne znam ko i ne znam zašto, ali nikad nisam prežalila, naročito jer je uginuo preda mnom. jebeni užas.

  2. На мог кера је извршен атентат од стране неких уличних џукаца. Једно вече ми гледамо теве и чујемо неко рафално лајање више џукаца. Кад смо изашли, ови га већ укантали и бежанија. Баш ми жао, био је кул лик. Неки чупав, црн - милина - не види се кад је прљав, није био агресиван ни досадан. Кад му кажеш "марш", он лепо оде, гледа своја посла. Ал' фора, кад 'оћеш да се играш с њим, довучеш га, али он опет оде негде да блеји 'де му је лепо. Чудан, али готиван кер. :Д А ови керови га убише на правди Бога. ): Иначе не готивим те љубимце, куце, маце, цице, пичке материне, али ето..

  3. Надам се да је у рају.

  4. За црну баш нисам сигуран.

  5. хвала ти, шалабе! :) :*

    (мој мачор је био црно-бијели, тако да има шансе)

    ЕДИТ: ево стефи рекао да иде и црна! Мачкова мама :)

  6. Spuco sam se danas sekirom u palac dok sam zakucavo ekser, koji je trebo da drži najlon koji sam jedva našo, u neku jebenu daščurinu koja je deo krova bivšeg poljskog wc-a, koji sam malo pre toga zatrpavo da ne smrde govna, a posle popločavo daskama da tu smestim kera, jer sere di stigne, pa da bar sere u wc ko čoek. Boli u pičku materinu.

  7. Осеће ти га.

  8. хвала ти, шалабе! :) :*

    Nema načem. :)

    Ih, dobih poljubac od Lullaby, a idem džonjati. Taman za laku noć. Morel ljepše?! ;)

    PS. Ovo sam mogao i u onu temu za hvaljenje.

  9. Дуче (Перовић)
    Осеће ти га.

    Ma ne može on držat makaze, nema palac.

  10. Ceo dan sam neraspoložen, i evo sad sam se oraspoložio i to zahvaljujući LEZU. Ali sa kim sad da pijem?!

  11. Duče, odslušaj nešto opuštajuće pa će ti biti bolje. :)

  12. sad gledam ovu temu "moram nekom da se izjadam" i pročitam "moram nekog da izjebem"...

    a danas kad je sele govorila šta joj se jede, ja sve čitala šta joj se jebe. pa kaže "jede mi se šaran" a ja pročitam "jebe mi se šaran".... sa mnom nešto ozbiljno nije kako treba...

    nego, el ima tema "moram nekog da izjebem"? ako nema, da otvorimo?

  13. Ја бих да изјебем професора који ми је дао 9.9 а са 10 се дуплирају бодови

  14. Zagorela Lemaja. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.