Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ma nije to... :-)

  2. ma naravno da nije, metnula sam litijum jonske baterije u vibrator... nego, mislim da me vuka reprogramirala da vidim a ne gledam i slušam a ne čujem....

  3. Ja sam ovde video nekakve na trofaznu struju, ne trebaju baterije.

    Mora samo da dođu ovi iz EPS-a da ugrade limitatore potrošnje na banderi i pičiš koliko hoćeš!

  4. RADIo sam 5,5 sati jebeni zadatak i RESIO! tolko. ovo se hvalim kapirate, ne jadam se lolo

  5. Какав је то задатак био, е? :О

  6. f-ja koja generise ispravnu i najkracu sekvencu poteza koje igrac treba da odigra u jednoj nazovi igrici da bi resio zadatak.

  7. kupim cipele neke na platformu, dam velike pare za njih, ono, kao ajde platiću ih jebem im mamu kontajući neće me boliti noge u njima, jer pizdim više što mi svaki drugi izlazak upropaste noge koje me bole zbog štikli
    i zako, imaju ove platforme jednu 15 cm, al udobne ono prao, reko eto, to je to, sva sretna ja izađem
    kad ono međutim
    počeše noge boliti ko sam đavo
    na kraju sam se naravno izula i plesala u po kluba ko prava seljanka iz bosne, jebem im majku, sad bi najradije uletila u prodavnicu u kojoj sam ih kupila i porazbijala sa njima sve !!!

  8. hahahahahaa e pa jes tako šerlok hahahhahaa
    jer sam i ja visoka i još se popela na ta sranja, imala sam 2m sinoć :DDD

  9. OVAJ MOTIKA ĆE ME U GROB OTJERAT'!!!!!!!!!!!!!!

  10. Rodila sam se lenja i umreću lenja.

  11. I došla si ovde ovim vrednim ljudima da kukaš?

  12. Ja sam došao da kukam kako mnogo kukam. A to što si lenja nije problem, jer što se više čovek trudi, shvati posle kako se džaba trudi jer sve je sranje.

  13. Rodila sam se lenja i umreću lenja.

    I ja...ali nikako da stignem da to pokažem ljudima oko sebe. Ubacili me u mašinu, usrah se od posla.

  14. Rodila sam se lenja i umreću lenja.

    Pa šta se žališ ? Bolje da umreš lijenja , nego radna.

  15. jer što se više čovek trudi, shvati posle kako se džaba trudi jer sve je sranje.

    Nemoj ovako da razmišljaš.

  16. Šta ima šuro? :)
    Vidi nam kompoziciju avatara.

  17. ma evo odlagao neke obaveze do poslednjeg trenutka, pa sad kao radim. avatari su mnogo kul. kod tebe? ova samo igra lol, cccccc.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.