Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ako nastavi i dalje, izbacite je iz stana.

    Hahahahah daj bre šta pričaš ti??? Hahah...jeste i naterajte da proda stan i pare razdeli ostalim stanarima!

  2. Da je tako lako izbaciti ljude, ja bih do sada živjela sama u zgradi. Eventualno bih ostavila jedan ili dva stana da posluži ovima što angažuju čistačicu, plaćaju komunalije i riješavaju popravke lifta. Kad bih nekome samo pomenula da mi žena iz zgrade i to iz susjednog ulaza oće dubije mačku, vjerovatno bih ja letjela sa devetog.

  3. Hahahahah daj bre šta pričaš ti??? Hahah...jeste i naterajte da proda stan i pare razdeli ostalim stanarima!

    Ispravila sam se.
    http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekome-da-se-izjadam?strana=790#post_1904328

  4. Pa na koju foru da je neko istera iz zgrade objasni mi molim te? Nisu joj stanari kupili stan pa da mogu da je isteraju ko kad hoće...

  5. Sve se može kad se potegnu veze i vezice. :) Kada jedna osoba pokuša da je izbaci džabe se trudi, kad to rade kolektivno, onda se problem brzo reši.

  6. Au Vukice pričaš gluposti sad. Kakve veze i vezice da nekog izbaciš iz rođene kuće jer ti se tako prohtelo...u kom to svetu ima. Nisam čuo nijedan jedini slučaj da je neko izbačen iz neke zgrade jer ga ne vole ostali stanari

  7. Da to može tako lako mene bi se davno riješili.

  8. NIŠTA, ali NIŠTA ne može nažuljati kao nove starke, kao da sam po mačevima hodala cijeli dan, umirem koliko me noge bole, sad neko da mi osječe male prste ne bi osjetila... znači umirem, umirem
    morala sam se taksijem vratiti iz ušća jer nisam mogla hodati više

    i probušila sam usnu, sva sretna kao, kad ono, boli, umirem, da nisam platila 2500 izvadila bi istog momenta

    al ono dan nije bio toliko loš, ode sad da se pohvalim p lijepim stvarima

  9. Сви су ме професори замрзели.

  10. Cimer opet imao epi napad. Jebem ti, iznervirah se...

  11. Dan je toliko dobar da sam trenutno stigao do 5. bromazepama od 3mg, za zadnjih 6 sati.
    I ne mislim tu da se zaustavim.

    Sakrio sam se u stanu i ne mislim da imam kontakte sa ljudima danas, osećam se nervozno baš kao ono kad sam bio mlad i lud.
    Ali tada, kad sam bio mlad, je iza mojih postupaka stajala moja država, a sada sam ja u tuđoj državi kojoj se neobično jebe dal' sam i koliko sam to ja nervozan.

    Bolje da budem malko u kućnom pritvoru dok ne prođe...

  12. Jesi li se bar nadrogirao ko čovjek?

  13. Jesam Sele...sad sam samo utrnulo-agresivan.

    Kako bih voleo da mogu jednog lepog dana da na svoj prozor postavim Cecu, pa da proveselim lokalno stanovništvo malo.

    Ne znaju oni kako je lepo kad prši oko nogu...

  14. De ti to fino zalij pivom, paš vidt kako će biti bolje :D

  15. Macor mi umro. I komsijin pas. I stricev macor. Neko govedo ih potrovalo.

  16. Da nisu nesto pojeli?

  17. Šta je tim ljudima, bog te mazo? To sve treba pobiti.

  18. ...Kažem ja lepo da sve to treba pobiti i to pre nego što počnu da truju mačke i pse.
    Pre ili kasnije bi im to palo na pamet, onda bolje da se sve to strelja odma', da ne mislimo.

    Idem ja sada da popijem još jedan bromazepam.

  19. Баш чудно, пре 2-3 дана сам прочитала на бандери нешто типа: Стока која ми је отровала животиње следећи пут нек отрује мене. Не знам више тачно, сећам се да ме необично погодило.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.