Moram nekom da se izjadam :((

  1. sinoć sam sanjala da sam princeza sa ljubičastim očima i srebrnom kosom i onda sam se probudila... u Bosni...

  2. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

  3. sinoć sam sanjala da sam princeza sa ljubičastim očima i srebrnom kosom i onda sam se probudila... u Bosni...

    Deneris sine jestoti?

  4. hahahahhaha da sanjala sam da sam Deneris... jebem joj i život i sve
    sanjam da sam Deneris i onda se probudim u po Bosne gdje sam go kurac hahahahahaha

  5. Нисам јебо ништа 3 месеца, падам годину и миришем на кинески Аква ди Ђио

  6. Најјаче јадање у последњих пар седмица. Браво Лексо.

  7. Siso, kaćemo da pijemo, sunce li ti Degenerisano!

  8. Sel ja sam još 6 dana u Bosni... majku mu ga, možda bidne nešto...

  9. imam blokadu, danas nijesam ništa napisao

  10. Селена, ћу и ја да пијем су вас.

  11. Jebem ti zube da ti jebem zube da ti jebem zube da ti jebem zube da ti jebem zube da ti jebem zube da ti jebem zube da ti jebem jebene zube i ko ih izmisli!

  12. Ferari mi blokirao Porsea, pa sam morao Lamborginijem na faks... 'bem ti zivot. :(

  13. Otišo mi točkić na mišu. Kolko će sad bit teže lajkovanje sa duplih..

  14. Морао сам да уплатим ктитор да ми говњива рекла за говњиви Самсунг не би истерала око кроз мали мозак.

    ХАРАЧ РАЈО, ХАРАЧ! - рече Каизен и потписао уговор са говњивим Самсунгом. Апелујем да се име Самсунг у будуће користи само уз придев говњиви. Говњиви Самсунг. Говњиви.

  15. Морао сам да уплатим ктитор

    Adblock ti dođe jeftinije koliko se ja razumem u platežna sredstva... Al' dobro, Ciga kad ima masti, on i dupe maže... :)

  16. Није јефтинији јер онда морам да се нервирам око тих гована и арчим живце. Није ми жао да помогнем сајту ктитором само ми иде на курац кад морам.

  17. На кол'ко је потпис'о с тим говњивим Самсунгом? Знам да је прошла реклама била негде око недељу-две и нестала. Јао, како сам се обрадов'о. (: А оно међутим... :Ѕ

  18. Sedeo CETRI SATA na jebenom predavanju kod neke babe, krv ti jebem utrnula mi bulja, oj dumrem!

  19. Била би добра идеја да преправимо назив реакције на " реакције посталкохолне кризе", пошто се све своди на алкохол.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.