Moram nekom da se izjadam :((

  1. Desi bebope, jebo te otac ludi!

  2. Ђес Шанзи, нема те три иљад година! Каћмо на арапско веће?

  3. imaš braćalesku poruku na fezbukajliji :)

  4. Јес стварно, ја се заборавих.

  5. Чини ми се да у последње време превише користим педерски смајли. :Ѕ

  6. mamurna, jakooo
    telefon je pun nekih užasnih poruka koje sam slala u pijanom stanju, toliko znam, al ne smijem ni da pogledam te poruke.... jebem ti i mobilni i život i sve

  7. A ja sam bolestan, pa nisam izlazio i dobio sam puno pijanskih poruka sinoć... DakleM, znamo li se jebotebog? :)

  8. a joj šalabajzeru ne vjeruje, nisam sinoć nikome bolesnom slala poruke, a možda i jesam, a možda se i znamo... joooj fuj fuj... sad ću da obrišem sve poslane i primljene poruke i da se pravim da se sinoć ništa nije desilo...

  9. Nemam đengi za grad.

  10. imam sutra kontrolni iz matiša a ništa nisam učila kmeee

  11. Досадно ми је. Гладна сам. Спава ми се. Треба да учим.

  12. Žvrljaj po knjizi sa koje treba da učiš, grickaj čipsi i posle pola sata lezi da spavaš. :)

  13. Tračice, nemoj peršun da radi. :) Knjiga je majka mudrosti, zato odmah na učenje.

  14. Јебо сам неку огавну ђенбелу ликушу синоћ и тако прекинуо тромесечни пост. Сад не знам дал се осећам добро или лоше :(

  15. imam sutra kontrolni iz matiša a ništa nisam učila kmeee

    i nedeljom?

  16. Duče, ša se primaš, tračka je valda Štunedtica.

  17. naravno da je i nedeljom. Šta vi ne idete nedeljom u škole? O.o

  18. мачка се омацила, прво коћење, 4 мачета.
    све добро прошло али једно маче цркло, а и друго се већ опрашта, за остале - видјеће се.
    ко ми је крив кад нисам опет узела мачка него женку. мњеххх.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.