Moram nekom da se izjadam :((

  1. Mhm, još kad bih znala kako. Budi ljubazan, pa mi reci. :)

  2. http://lmgtfy.com/?q=adblock+plus+download

    само додаш име претраживача који користиш, скинеш и инсталираш. каизене плачи!

  3. Jao, ne trepće više!
    Hvala ti k'o bratu najrodjenijem, spasao si me. :)

  4. Што је сајт и даље јебено досадан?

  5. Зато што су пола чланова неуспели спемери.

  6. Зато што се промовише мутантни хумор између телетабиса и мики мауса па се људи сморе од силне шеге и пошалице типа осамнакурцутеносам и штатијетонамајици.

  7. Зато што се промовише мутантни хумор између телетабиса и мики мауса

    ... i puja patka.

  8. Јеси опет узимао вијагру , црни Маркић ?

  9. Ne mogu da izdržim 7 jebenih dana da se ne razbolim.

  10. Isto i ja, Vidrice. Opet sam bolesna.

  11. Stefi, ne treba to meni. Nego neku granu sam seko i zakaci me po trepavici, i to dobro spici. Ovako me nikad u zivotu nije usralo.

  12. Ne mogu da izdržim 7 jebenih dana da se ne razbolim.

    Probaj da se ne jebeš sledećih 7 dana. :)

  13. Stefi, ne treba to meni. Nego neku granu sam seko i zakaci me po trepavici, i to dobro spici.

    Био би баш хот са повезом на оку.

  14. CapooN, zar to nije dobro za imunitet?

  15. Sta cu posle bez desnog oka?

  16. Dobro je kad nišaniš, ne moraš škiljiti. A i ne može te ujesti dim za oko.

  17. Sinoć sam jebo tri puta uzastopce, četvrti put nije mi se digo. :(

  18. E, jebiga. A i ne valja paran broj puta.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.