Moram nekom da se izjadam :((

  1. Vidiš imaš pravo.
    Kažu da se paran broj nosi na groblje, ono fazon dvije ruže, dva spomenika, dvije noge.

    Popravio si mi dan. ♥

  2. CapooN, zar to nije dobro za imunitet?

    Pa neeee znam, ti izdrži ovako 7 dana.

  3. Vesli, jebiga, tri puta, srpski!

  4. Više se ne budim sa dignutom patkom. Moj život gubi smisao

  5. nemoj da jebeš jedno šest meseci i vratiće se osećaj :)

  6. Najgore je što ništa ne jebem...

  7. pa šta čekaš čoveče, gasi komp i hitno u lov :))

  8. Telefon* evo krećem

  9. Ako se ne budis sa dignutom patkom to ne valja.
    Ali ozbiljno.

  10. Brate, nisi slusao Vuca pa ti se ne dize kurac.

  11. Sale šta ne valja? U kom smislu ne valja

  12. Sale šta ne valja? U kom smislu ne valja

    Jutarnja erekcija je znak dobre potencije

    Jutarnje su erekcije privukle pozornost znanstvenika kada su počeli proučavati impotenciju, odnosno ne mogućnost erekcije. Ako muškarac ima teškoće i s jutarnjom erekcijom, uzrok može biti fizički, a ako ne, riječ je o psihičkom čimbeniku.

  13. Дрвенко јесте одраз активног живота, добре исхране и задовољне психе. Ја и после ноћног тршења, одвозам по два круга и ујутру и још је слађе (јер нисам пијан ко синоћ). Енивеј, једи кикирики, мање масне 'расетине и трчи по крају у три ујутру. Али зипа да те не примети интервентна, тад оће да крузирају у потрази за "спортистима".

  14. Opusteno ovo mi je drugo jutro bez drvenka, valjda će sve biti okej. Ovih dana sam u kurcu , mož da bude psiha

  15. imam neki plik il cistu neku il tako nešto preko pola nepca, ne znam odakle mi majku mu

  16. Pa od prljavih ruku, na primer ako grickaš nokte, ili ako si pila/jela nešto vruće, hoće i od toga. Prodje za dva - tri dana, ali jest' nezgodno, jebiga.

  17. nisam ništa prljavo stavljala u usta materem, nokte, ruke, niti išta slino, ne volim ni lice dirati rukama a kamo li usta
    ooooo...

  18. протип: пљеска се једе полако, не трпа се цела одједном чим ти је лик из киоска пружи. нема на чему

  19. Sace neki seljo da se javi i da pita da nisi nesto drugo stavljala u usta. lololo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.