Moram nekom da se izjadam :((

  1. Маршал Меклуан би ти сад свашта реко.

    Добро је па не може. љољ Добро збориш, нисам размишљао о томе. Иначе Меклуан и мој професор су готово исто годиште. Само што овај неће да умре. Преобимно је, спремити за испит 25 писама, са предавањима једном месечно је јебено неизводљиво, па окренух љутњу на сама писма, зато онаква реакција. Месечка, историју студирам.

  2. Ne bih ja istoriju u životu studirala, svaka tebi čast bre.

  3. Historia est testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae, nuntia vetustatis.

  4. Cek, jel moras da znas da citas (u smislu izgovor) ili da nabadas samo slova?

  5. magistra vitae прежде всего, молодец блядь, охуено
    так держать !!

  6. Otisao sam kuci za vikend. Majka mi je spremila sarmu. Ono govno se prosulo u torbi i uflekalo mi vecinu odece. Skojim kurcom da operem ono?

  7. Jaro razređivač za boju ako ti stara sprema k'o moja. Ali onda dobro isperi, pa baci. Razvlačiće kerovi pa da se ne potruju.

  8. Imam problema sa živinom.

    Jutros izlazim iz kupatila a na krevetu sedi golub, sedi i gleda, gleda on mene gledam ja njega i ništa se ne štreca obešenjak, jedva ga isterah napolje i odoh svojim poslom.
    Vratim se u neko doba, rastvorim prozore koje sam pozatvarao ako kiša udari, smutim nešto za u kljun i dok sam jeo, onako ovlaš bacim pogled ka hodniku a tamo šta koji kurac - golub, i to 99% opet onaj isti, s nekom crnom ćubom na glavi. Stoji tako, pogleda me još jednom i odšeta u klozet, valjda mu prigustilo pa da ne ispogani prostirku.
    E tu mi dopizdi te ga olako ukebam, on se i dalje ne deranžira osobito. Pogledam malo bolje a na njemu prstenja ko na gancibajteru, na jednom oznaka koja verovatno samo golubarima znači nešto a na drugom "Petrović Petar, 064-xxx-xxx". Tu ga poklopim lavorom i pozovem gos'n Peru ne bi li me kurtalisao napasti. On dođe kolko odmah, izjada se kako mu pre nedelju dana uteklo deset komada pa ih sad ganja po čitavom gradu i odnese ga.

    Znam da ovo nije tema za savete ali ukoliko se vrati treba mi dobar recept za supu od goluba.

  9. Е мој црни Грујане из свега овога штос' напис'о неки стари удбаш би мог'о да закључи да ти немаш ни кучета, ни мачета и да само пушташ голубове ....

  10. Dodji kod mene, oraspolozicu te za pristojne pare.

  11. ne mogu, ne da mi se :P

  12. Onda se dosadjuj, ja sam ti se fino ponudio. ;)

  13. Рокнуо сам испите иако сам учио ко коњ, изабраница срца мог ме игнорише, и тренутно 20+ људи тражи по родном граду с намером да ме пошаље на интензивну негу, јер сам троловао ко блесав.

    Несрећа никад не долази сама.

  14. Boli me glOOOOOOOva.. Ehhhh

  15. Udaraj glavom od zid jedno dvadesetak puta, pomaže da se rešiš glavobolje i nesanice.

  16. Dobio sam danglu danas na velikom odmoru i to manje više pola škole je prisustvovalo tome, i pošto sam se pogubio kad me je lupio nisam hteo da ispadnem baš pičkica, a imao sam užasnu tremu krenuo sam da ga udarim pesnicom u glavu i ne znam ni ja kako sam uspeo da zapnem i padnem na pod....i još sam dobio ukor

  17. Лажеш пичко, усро си се. лоло

  18. jao be, pa ne radi se to u skoli :))

  19. Који смор, сви ошли на металику, секташчине.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.