Moram nekom da se izjadam :((

  1. Naletela sam na plagijat neke reakcije i opet ne mogu da nađem original. :(

  2. Moram se izjadati. Sve mi je super u životu, ali imam neku neodoljivu potrebu da transferišem blam po vukajliji, ispadam glup, i blamiram se, do te mere da ljudi misle da sam totalna budala u rial lajfu, i da jebem samo skrndelje. Ponekad toliko preteram u trolovanju da ljudi pomisle da nisam trolovao već da sam stvarno glup. A to boli

  3. Moram se izjadati. Sve mi je super u životu, ali imam neku neodoljivu potrebu da transferišem blam po vukajliji, ispadam glup, i blamiram se, do te mere da ljudi misle da sam totalna budala u rial lajfu, i da jebem samo skrndelje. Ponekad toliko preteram u trolovanju da ljudi pomisle da nisam trolovao već da sam stvarno glup. A to boli

    Blagoslovljavam put tvoj dete moje,jer i skrndelje neko mora da tovari u cilju širenja ljubavi gospodnje.amin

  4. Blagoslovljavam put tvoj dete moje,jer i skrndelje neko mora da tovari u cilju širenja ljubavi gospodnje.amin

    epic! Fala oče :ljubiruku:

  5. Nemam vremena nizasta (cak nemam kad ni pisat po crnogorski, "vrijemena", eto koliko nemam vremena, moram sve na brzinu i sto krace).

  6. upravo sam čudnim putevima gospodnjim otišao po prvi put na tviter i zaprepašćen sam količinom smrada koji kulja iz mozgova preko ždrijela u atmosferu i topi polarne kape

  7. Fenseravaju se ljudi, sta ces kad nizasta drugo nisu sposobni.

    Mene jebu u mozak.

  8. Boli me levi bubreg. :( Opet kamen. ;(

  9. Upravo mi je obrisana definicija u roku od JEDNE sekunde! Dakle, apsolutno je nemoguće da ju je moderator i pročitao, a nije ni plagijat, kucala sam u pretrazi. WTF. Stvarno iritira.

  10. Želim dopalim svoju komšijku '89- to godište a ne znam kako dae pitam.mislim, nismo baš kuća do kuće,al tu je, u istoj smo mahali.
    ima klinca već 2 godine a muž joj otišo pre par dana za švicu valjda da radi neki kurac. ono, pričamo kace vidimo na ulici i slično, prodavnici blabla, al da ga jebem, nijednom nisam bio kod njih kući nit oni kod mene,tako dae dakbe malo. znam da ne pije i ne puši tako da varijanta za komšijsku kafu otpada u startu.
    doduše, ne bih da se popičkaram sa svima ako se nešto sazna il slično u vezi nas kasnije (tj,ako dođe do toga dažbog lolo). A i muž joj okej lik, mlađi od mene godinu dana, al nešto se i ne družimo iskreno. a ni ona nije u fazonu da vara čoveka, mislim, ništa nisam čuo o njoj na tu temu, a znam sve šta se radi u mahali lolo.
    au,kako bih da je kresnem...

  11. a muž joj otišo pre par dana za švicu

    Pa sačekaj još koji dan, da je zasvrbi.

  12. imam dve muke na tu temu...prva je moralni kodeks, jednostavno ne ide brate duradim to.
    a želim. muda marjanova nači.
    druga je..pa ako počnemo intezivnije da se 'družimo', a ovaj joj nije tu, provaliće se jbte očas posla. Plus, možda ne želi cura to, tako da samo mogu da iskvarim sadašnji kul odnos sa njom.
    ali ako mi daaaaa...i ne sazna se za to, lele!
    al kurac, opet bi znali mi, a tog čoeka ne bih mogo u oči da gleam garantovano.

  13. koji si raskoljnikov :)

  14. manijače, teško je moralisati drugima..ovako objektivno nam se uvek čini da vidimo najlogičnije rešenje, ali znam da je subjektivno malo zajebanije..
    oću da ti kažem, šta može neko ovde pametno da ti posavetuje?!..:)
    najbolje ti da se napiješ i smisliš plan..

  15. ma nisam tražio savet, samo izgleda da razmišljam 'naglas' :)

  16. jes ssamo je problem što razmišljaš pogrešnim organom..i takva ti je i muka:)

  17. doduše, ne bih da se popičkaram sa svima ako se nešto sazna il slično u vezi nas kasnije

    Pametan lopov ne krade u svojoj mahali.

  18. evo ti iskusni varač...kakav moral roze poni..

  19. Каброн ош стручно мишљење? :))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.