Moram nekom da se izjadam :((

  1. Biće, ko što kaizen reče :)

  2. kako bih ja slatko nazvao taj scenario Fantomski ljudovi

  3. Морам некоме да се изјадам.
    Ево: јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се, јадам се.
    Добро, изјадао сам се. Ај здрао!

  4. Sfaćam tvoj cinizam.

  5. Dzek, otkinu li neku gloovu?

  6. E lepo, drago mi je. :)

  7. Ma, i nije mi nešto bolje, baš sam razočaran. Jebiga, dešava se i sjajnim ljudima kao što sam ja. :'(

    Ali hvala vam svima, none the less. :)

  8. Nisi u toku, kad se baš jako razočaram i rastužim (ili jako uzbezobrazim), kucam u muškom rodu, manje mi je lično i lakše podnošljivo onda nekako. psiholol

    Sad sam se jako razočarao, tako da, evo dodajem i nos smešku. :'-(

  9. O nisam da...
    Zao mi je gospodine, izdrzi angelu. :(

  10. Kakva daun tema iskreno.

  11. Fala, fala, moram, šta ću.
    http://youtu.be/m0NKLkF-kTo
    Angela mora da je ponosna.... nelolo :'-(

  12. Полудео сам скоро па тотално. Уватила ме параноја, јебем људима и у РЛ маике и опужујем их да гласају Вучића. То ми је одговор на све постао. Дабогда умро, мајку му јебем. Па нека га наследи престолонаследник Данило или принцеза Милица. Сад сам на СМС који гласи "шта даље да учим, јеси ти свестан да моји немају одакле да ми плаћају школу" (девојка). Одговорио следеће, "откуд ја знам шта ти да учиш. Па ти и даље гласај Вучића". А она нема везе са политиком, нити гласа... Мада сам једном чуо да је њен ћале рекао за Војводу "онај лудак". Можда и нисам лош СМС послао... Не знам, морао сам само да се изјадам.

  13. Baci sve i pali iz Srbije. To svima iskreno savetujem.

  14. Baci sve i pali iz Srbije

    ma jok, ostaj ovde
    I PALI PO SRBIJI

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.