Moram nekom da se izjadam :((

  1. daj sliku devojke.
    hehe

  2. Vidi se baš to, Dankane. Svi ljudi su kao u nekom međuživotu. A i ne možeš ih nešto pokrenuti. Kaže moja tetka i kako bi kad su dvajes godina u konstantnom beznađu, svaki put kad pomisliš ne može biti gore, bude još gore. A to su ljudi koji bi sada kao trebalo da budu neki kostur države.
    Kad su ovi uspeli da pobede, mož' misliti koliko su se ljudima demokrate smučile, ali ovo je tek horor.

    I svi su vampiri jebeni, samo meni kukaju, a ja kad treba da kukam imam drugaricu sa dijabetesom tip jedan i vas ovde na jadanju, i to je to.

    SLUŠAJTE I MENE MALO, DRUGARI. SCREW YOU! SCREW ALL YOU FUCKIN' NONLISTENERS!

  3. Хвала на саветима. Не верујем да ћу било који послушати, сем можда Директоровог. Мортришин сам пробао, и то је као "актуелно" и даље, али да немам 32 можда бих се и ложио, овако знам да ћу диструлим овде.

    Облаче, мангупе хехе. Не смем, полудећеш. Али озбиљно.

  4. Ma, aj, moj rođak prebeg'o sa 40. Ako misliš da nisi dovoljno dobar, douči nešto. A i taman imaš nešto čime da se preokupiraš da ne razmišljaš previše o ostalim.... Predivnim stvarima.

    I ne čitaj Bljuc! Drž' se!

  5. Istočni deo vojvodine? novi sad? znam je? :)

    Tebe tvoja pita zašto da uči, a mene moja..., a da nemam je sada. :)

  6. Tebe tvoja pita zašto da uči, a mene moja..., a da nemam je sada. :)

    Ignoriše. :'(

    Eto, ljudi, ušli ste u preuranjenu krizu srednjih godina. Taman kad napunite 45, boli vas kurac. Blagoslov tranzicije. lolo

  7. Ignoriše. :'(

    Sutra pročitate u Kuriru, kako sam najavio krvavi rasplet na Vuki, a onda isti počinio.

  8. Сморка, да се разумемо. Није мени лично тако ни лоше овде. Ја радим посао који није везан за Вучића и говна, за њега сам недодирљив,може да га дува. Гледам људе око мене, нисам пичка, увек сам тако васпитан био да не гледам само себе. Уосталом, да је тако колико би пријатеља имао? Нула. Мени жао ових око мене што не могу да мрдну од њега и напредњака. И то ме баш једе. Увек се сетим једног ортака кога нисам видео дуго. Иде човек са нама на демонстрације деведесетих, бије се, бори се, политички активан, а пребогат... Питам га ја једном, Срђане, зашто ти идеш са нама сваки дан, а имаш бизнис у Русији и два бизниса овде? Он каже, ја не могу да гледам вас овде да пушите Партнер, док ја пушим Давидов. Била је спрдња у том тренутку, али то је отприлике поента целе приче. Вучић педер.

  9. Хајде дај ми остави број мобилног у вези твојих коментара на моју свирку, што се тиче влашког. Није проблем, знам да свирам више кола него сами влашки хармоникаши. Остави ми број и контакт да те ја нађем, молим те. Имам неописиву жељу да те упознам...Пичкице једна смрдљива, ти знаш као се свира.Јебем ли те у уста шугава, јајарчино мала усмрдела, педерска и клошарска, дроњава!!! Дај контакт сисицу ти јебем што те задојила!!!

  10. Радјард Куплунг
    Хајде дај ми остави број мобилног у вези твојих коментара на моју свирку, што се тиче влашког. Није проблем, знам да свирам више кола него сами влашки хармоникаши. Остави ми број и контакт да те ја нађем, молим те. Имам неописиву жељу да те упознам...Пичкице једна смрдљива, ти знаш као се свира.Јебем ли те у уста шугава, јајарчино мала усмрдела, педерска и клошарска, дроњава!!! Дај контакт сисицу ти јебем што те задојила!!!

    ОМГ Шта је ово сису ти јебем?

  11. A, daaaaaj, bre Dankane, pa mi smo stari, jer moraš Smorka da me zoveš? Ti me bar znaš kao Smorenu. Smorka je izrod koji nikada nije trebalo da se desi i igriom nesrećnih slučajeva je ostao kao nadimak duže od nedelju dana. Mada, Džek bi bilo najidealnije. :)

    Aha, znači ipak si zadovoljan sobom, ok, kontala sam da je bilo to u pitanju, to može uvek da se popravi.

    Pa i treba da gledaš da pomogneš drugima, u tome i jeste suština, pomogneš tridesetorici, od tih trideset dovoljno jedan da se ugleda na tebe, pa i on pomogne tridesetorici i tako to sve ide, ali najbolje da mnogo ne razmišljaš o svemu tome, nego ćuti i popravljaj šta možeš, znam da je to lako reći a ne i izvesti, ali eto, možeš da probaš, pa nam javi kako je bilo.

    Fijuuuuuuu, odosmo mi mnogo daleko u depru sad. Stidimo se, svi u ćošak!

  12. Зна већ ко треба да се јави.

  13. Rađarde, kome ti to? Nemoj meni, tek sam se okupao, a i radim sutra.

  14. Ма овај Никола, ако се уопште тако зове.

  15. OK, neću da se petljam, to je između tebe i još nekoga. Laku noć svima iz Banja Luke u kojoj preljepo pada snijeg.

  16. IDEMO DA BIJEMO NIKOLU!

  17. Хахаха Облаке ЛОЛ

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.