Moram nekom da se izjadam :((

  1. xexe. Oli ja da te prebačim, Mil'ce, eo me kod bazara.

  2. xexe. Oli ja da te prebačim, Mil'ce, eo me kod bazara.

    Kruži gradom legenda o Pufti.

  3. cela zemlja 30km, može se i peške preći.

    Mislim da bih prije pješke stigla nego ovako.

    Pani, ti ćeš me čekati kad se budem vraćala :)

  4. Propali pregovori sa ministarstvom pravde. A nadao sam se da ćemo da se dogovorimo. U novu godinu u starom štrajku.

  5. Viđu me što sam moderan.
    https://www.youtube.com/watch?v=5CJh9NfWzDQ

    Inače bio neki lik iz crne gore u ns. nismo ga mogli naterati da 500m pređe peške. još se uvredio.

  6. Propali pregovori sa ministarstvom pravde. A nadao sam se da ćemo da se dogovorimo. U novu godinu u starom štrajku.

    Колико те плаћа Мишковић?

  7. Nemam pojma, još mi nije legla uplata. Čujem se sa kolegama, ni njima još ništa nije uplatio. Mada, ne sumnjam ja u njega, pošten je to čovek, platiće. Šta mu je to da iskešira 8500 advokata.

  8. Штрајк адвоката се накратко прекинуо да би се Мими Оро извукла из притвора, да не би пропевала са којим политичарима, кримосима и спортистима се креше за 200 евра на сат. Опет они најбогатији адвокати гледају само своја дупета. Ови ситнији, ћуте и трпе. Колики су то њихови приходи кад они могу већ четврти месец да живе нормално иако не раде?

  9. Inače bio neki lik iz crne gore u ns. nismo ga mogli naterati da 500m pređe peške.

    Pa jes, sve ti ođe blizu i onda kad treba da napraviš više od 5 koraka zoveš taxi. Preseravanje malograđansko

  10. Jesi to ti advokat?

  11. Pa valjda je to u pitanju.
    Meni doduše najgrđe dati pare za taksi. Ne znam tačan uzrok tome.

  12. Колики су то њихови приходи кад они могу већ четврти месец да живе нормално иако не раде.

    Pitanje je šta smatraš pod "normalno". Na primer, meni nije normalno da razmišljam da li ću moći sledeći mesec da platim kiriju ili ću morati da se selim iz stana (pošto sam podstanar) a to mi se upravo događa.

  13. Gradski prevoz nam je sranje pa ako idem neđe malo dalje, taxi mi je jedina opcija

  14. Što ne kupiš juga za 250 evra?

  15. Адвокадо, ја мислим о онима који се ни најмање не узбуђују што штрајк и даље траје. Моја фирма сарађује са двојицом адвоката. Једног баш заболе колико ће да траје штрајк, а други једва саставља крај са крајем. Поједини адвокати "скокну" и до Македоније, Црне Горе или Републике Српске да раде.

  16. Znam da ima i toga.

  17. Hoću i ja da se jadam.
    Došao kući, zavejao sneg, nemam đe propadanja i zgibove da radim. O trčanju i da ne govorim. Kako da nosim bodi majice na leto?

  18. Šta ćeš bolje od trčanja po snegu?

  19. lopatu u šake i kreni redom...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.