Moram nekom da se izjadam :((

  1. Rudna glava je za mene potpuna misterija. Iz tog mesta poznajem više ljudi nego iz grada u kom sam rođen, a nikad nisam bio u istoj niti imam bilo kakve rodbinske veze. Još čudnije je što su svi koje poznajem u međusobnom srodstvu, a sve sam upoznao u nepovezanim slučajevima.

    Ja jos uvek ne poznajem svakog rodjaka kog imam tamo...Mamina strana je odatle, deda i baba imaju po 5-6 brace i sestara, summa summarum 30+ rodjaka...

  2. Danas mi se Vuka baš baš smučila i bojim se da će mi se, ako malo ne oladim, trajno ogaditi. Potpuno ili delimično (od slučaja do slučaja) sam se razočarao u pojedine ljude i pojedine moderatore ovde (odnosno u njihova onlajn izdanja). Doduše, i sam sebi sam odvratan ali to ne menja stvar.

  3. Немој, брате. Има нас који те волимо. Реци да ти се ми нисмо огадили :( Плиз :(

  4. am se razočarao u pojedine ljude i pojedine moderatore ovde

    Ko je govno, pričaj?

  5. Neću o imenima pošto vidim da je na sajtu ponovo zavladala ljubav, bratska sloga, mir i razumevanje, doba vodolije, samo sam hteo da podelim emociju i da se izjadam.

  6. Neću o imenima pošto vidim da je na sajtu ponovo zavladala ljubav, bratska sloga, mir i razumevanje, doba vodolije, samo sam hteo da podelim emociju i da se izjadam.

  7. Evo, sad me i telefon zajebava i šalje duple postove. Ej živote, lutalico...

  8. nemoj, advokado, taman sam te upratila...

  9. Sa telefona na vukajliji.
    Ikreno buraz, treba da se izloguješ.

    Ne možeš ravnompravnu bitku voditi ukoliko nemaš desktop računar. Sve ostalo je čisto pilićarenje.

  10. Kosmo, čim si me upratila odmah su te banovali. Izgleda da je problem ipak u meni. Ovih dana sam Mala Vidra.
    A telwfon koristim jer sam u gostima.

  11. Reci slobodno da sam ja, mogu ja to podnijeti, nisam ja jukenthenlddtruć

  12. Remac.
    Čovek Vlast

  13. Ти и са телефона бржи од мене :'(

  14. Sto si mala vidra? Zbog kukanja? :(

  15. A nemoj :( Je l te muči želudac?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.