Moram nekom da se izjadam :((

  1. mlecna cokolada mesne industrije kotlenik

  2. Ako gospođa Kosmopolita kaže da su Najljepše želje najljepše, onda nemate nikakav kontra argument u korist vaših mizernih čokolada.

  3. Gospođe su uvijek u pravu.

  4. meni mliječna od N. Želja preslatka, jedva živ osta'

  5. one crvene austrijske sa keksom su perverzija
    ne sjećam se imena, ima da se kupe kod nas
    svaka u posebnom pakovanju, one pločice

  6. Mili brate oba oka moja
    na te misli stalno sestra tvoja
    ja ovako vise necu moci
    il' mi dodji ili cu ti doci

    http://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xpa1/t51.2885-15/10802678_648865538558090_961009633_a.jpg

  7. braco i seka su pravljena u dzelinoj industriji

  8. holanđani imaju vrhunske čokolade. one klot, bez dodataka i punjenja, nikako bele.

  9. i one belgijske bombonjere, milinaaaa
    e ne mogu njih sad tražiti, mrsko mi

  10. ali probajte ovu čokoladu i sjetite se mene

  11. Crna čokolada, jaka i gorka, sa ekstra kakaom, samo to. Ovo sa keksom i nekakvim mlekcima ne priznajem.

  12. braco i seka su pravljena u dzelinoj industriji

    5. oktobra dvehiljadite kada su se revolucionari vracali autobusom kucama iz istog su izbacivali slatikise nama deci jedan od njih izbaci cokoladu braco ona pade na beton odbise rikosetira udari u far jednog opel kadeta i razbi ga..

  13. najbolje su one što cigani prodaju pored pijace. tri čokolade za sto dinara + element iznenađenja(crvi, insekti i slična gamad).

  14. jedna od najbolji coklada je coklada Galija picka materina onom ko se usportivi

  15. čokolada nije čokolada ako me od nje ne boli želudac naredna tri dana, dakle, samo 90% kakao. može čili kao dodatak, ili menta.

  16. Брате, ја не знам на овој теми да си нешто написала а да те не боли желудац... Иди лечи гастритис, не пљуј нам по рани и пићу!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.