Moram nekom da se izjadam :((

  1. pa, liječi se tako što se jede kuvana riža i krompir i integralni 'ljeb sa nemasnom pavlakom. liječi se ti time. :)
    ja ću radije da jedem čokoladu, pijem pivo i kukam.

  2. Ako se nadjete nekad u svajcarskoj probajte läderach cokoladu, jebe kevu, a do sad sam samo ovde video da ima.

    http://mykugelhopf.ch/wp-content/plugins/image-shadow/cache/6795f4fe0e53d46ac1dc7e600cf83629.jpg

  3. Cak ja i sto ne volim slatko svrsavam kad jedem ovo pa vi vidite.

  4. Ova slova na cokoladi prave valjda zlatom btw, moze se jede :)

  5. ne stavljaj te slike pred ljude sa povišenim pritiskom

  6. kol'ko god da je, vrijedi bubreg cijeli vjerovatno

  7. Vidro to sto si okusila Ameriku ti ne daje za pravo da zaboraviš odakle si. Čuj čokolada sa čilijem i mentom. Brate nije čudo da te zeludac jebe. Jok jedi mermer

  8. Haha, pa ovdje sam je probala, pravi kvalitet :) Tamo sam samo hasala ono nezdravo

  9. 6-7 fr 100gr kosmopolita. Prodaju se na table u njihovim peodavnicama, pa ti odlome kolko hoces.

  10. nije strašno. mada ja i ne znam koliko čokolade koštaju, ne kupujem. dobra mi profesija.

  11. vid' ovog gastosa što jebe sirotinju nasuvo...

    Slažem se sa nekoliko stavova ovde, sem što moram dodati da je danska Skoldpada mamara za sve. Danci su uglavnom glupavi za sve, ali čokolade, gumene bombone i sladić prave najbolji na svetu. I ne košta dve očne jabučice ko ovo celtovo...

    http://farm5.static.flickr.com/4009/4652854788_e060acc59a_m.jpg

  12. lebovu ti majku
    100g ko moj mesečni džeparac

  13. Ja sam ove neke čokolade sa biberom dobijao na poklon od neke prijateljice što radi ili ima nekoga što radi u nekoj fabrici čokolade tamo u švici, vrhčina su totalna. Nikada mi ne bi palo na pamet da kombinacija biber-čokolada može tako dobra da bude.

  14. pa isto tako i čili! :D

  15. jedu ljudi svašta, u Kini jedu i pse...

  16. I kombinacija čokolada, biber, mislim da bi se bruka dobro uklopila u neki stout. Moraću da probam da se izigram i napravim tako neko pivo. Ubeđen sam da će jebati straobalno. lolo

  17. Evo ja bas sad pijem pivo i jedem neku jebenu cokoladu sto mi se i ne svidja, nego stoji tu ispred :)
    Nije neka kombinacija.

  18. 6-7 fr 100gr kosmopolita. Prodaju se na table u njihovim peodavnicama, pa ti odlome kolko hoces.

    Jel se može kupovati na kocku?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.