Moram nekom da se izjadam :((

  1. Evo ja bas sad pijem pivo i jedem neku jebenu cokoladu sto mi se i ne svidja, nego stoji tu ispred :)
    Nije neka kombinacija.

    Pa kad pogrešno kombinuješ. :D
    Kombinuje se ovako, blag čokoladni ukus (malo crne čokolade, i odgovarajuća sorta ječma), savršena gorčina i miris, uz odgovarajuću gaziranost i boju, milina. Opasno kvalitetno pivo.
    http://www.ratebeer.com/beer/youngs-double-chocolate-stout/139/

  2. E da, Celte, ajd' daj negde gde mogu lepo da ti šaljem recept, da se ne jebem sa PVTom. Može mejl ili šta god hoćeš. Mada uzmi BeerSmith program skini, i boli te kurac. Tamo možeš da kreiraš recept, dok ti program sve bitne parametre (gorčina, boja, procenat alkohola, gravitacija, balansiranost) sam izbacuje. Na tebi je samo da manipulišeš ukusima, na osnovu vrste ječma i hmelja.

  3. Ma znam reme nego stoji cokolada ispred pa jedem zato sto tu :)

    Aj, posalji na pvt, mada ja odustao da te maltretiram da pises jer necu uskoro to sigurno, pa da se ne cimas, kad kupim sve, onda cu malo da iscimam ljude.

  4. Ma imam gdoc sa opremom koju sam pravio, pa mi lakše tako. Nije mi cim. Recept u pdf-u, excel tabela sa troškovima za sve, i tako. :)
    Dobro se organizovasmo za to sranje. Zbog toga ti kažem da mi je lakše. :)

  5. Mislim da bi ukus vode iz lavora u kome sam upravo oprao noge bio bolji od removog piva.

  6. I zajebano ti je da krećeš sa lagerima. Traže izrazito nisku temperaturu fermentacije i jako dugačku fermentaciju, tako da je održavanje temperature zajeban proces. Neki pale-ale ili stout je skroz lagana stvar sa te tačke gledišta. :)

  7. Imas pvt.

    Rasni, nije ovo cokolada za svaki dan, ni ovde ne kupuju ljudi bas to nego vise za bogate turiste, ili nekad kad hoces malo da se pocastis.

  8. Bolje ti je kupi ćevape ako oćeš da se počastiš. Imaju li tamo ćevape?

  9. Slazem se rasni, i ja sam uvek pre za cevape i pecenje nego jebenu cokoladu. Imaju :)

  10. Evo ja bas sad pijem pivo i jedem neku jebenu cokoladu sto mi se i ne svidja, nego stoji tu ispred :)
    Nije neka kombinacija.

    najbolja kombinacija na svetu je
    PIVO I GOLDI KEKS (serem, bilo koje napolitanke su super u te svrhe)

  11. Nece pivo i slatko bre, ne ide.

  12. samo istraj
    krenuće te

    (mada, mislim da je tajna u tome da osim tog slatkog ništa više nisi jeo taj dan)

  13. čuj, ne ide? k'o da si rek'o da luk i ćevapi ne idu :)

  14. gde ste placipicke stigo zdravko colic

  15. mozda uz neko pivo ide bolje, al ja vecear na smenu pijem weiss i pils, oba gorka, nece nikako iz cokoladu. iako je jedem, mada sam zajebo sad, iznesose neki prsut :)

  16. a usto nolajferisem ovde majku mu....

  17. Celte odaberi mi definiciju!

  18. men' baš ide gorčina piva uz slatkoću čokolade, jebem li ga. al mora tamno pivo, svijetlo nikako ne ide :D

  19. pojma ti nemas :P

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.