Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ili nacrtaj vozačku dozvolu na papiru sa tim podacima koje si izmislio, slikaj i pošalji, ameri su glupi, poverovace.

  2. Eh sada, da je lazni, jeste, ali koristim ga vec preko dvije godine, mogli su dokrenu glavu i da me iskuliraju lolo
    Ne pomaze to Truce, evo sta kazu

    Please Change Your Name
    It looks like the name on your Facebook account may not be your authentic name. We ask everyone to use the name they go by in real life so friends know who they're connecting with.
    What names are allowed on Facebook?
    If this is the name you use in your everyday life, we would like to work with you to verify the name that best represents your identity. We accept a number of documents to allow you to verify your everyday name.

  3. Ето, схоми ти је најбоље објаснио колико је невероватно да ти фејсбук тражи те податке. Што, да неће можда да провере у СУП-у да ли су прави?

    Јеси пробао са више различитих рачунара?

    Отвори и хостс фајл на путањи која треба да буде слична овој:
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    прочитај да ти неки вирус није ту уписао да те баца на други сајт кад хоћеш на фејсбук.

  4. Bgate, i da je stvarno, dal bi dali i uzroak krvi da vam traže?

  5. Poslao sam im ovu sliku http://www.dodaj.rs/f/30/22/1AaI27Q0/ba07e5125182dda4.jpg, i naveo sam pravo kriscansko ime kako bih nastavio sa koriscenjem dragog fejsbuka. MORAJU PRIVATITI

  6. Truce, uglavnom traže podatke za takva izmišljena imena.Meni su blokirali Dlaku Sacmaru, iako sam bio na 19. levelu u slagalici, pocrkali dabogda.

  7. Truce, meni ovo pise u fajlu hosts,

    # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

    # localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost

  8. Онда вероватно није вирус. Пробај за сваки случај са неког другог рачунара још једном. Ако неће, онда пошаљи извештај психијатра да си подвојена личност. Преведен и оверен код нотара, обавезно.

  9. pričaj šta je bilo

  10. Bracala, pa napravicemo neku laznu licnu kartu, nije problem. Ali prvo ih napusi, pozivaj se na privacy, srpske zakone, dizi galamu, pa cemo na kraju poslati laznu licnu kartu.

  11. дај, пошаљи им личну андреја вучића. то пали сто посто, лол.

  12. Нисам чуо за то до сад, али ако је истина, па јбт докле то иде. На крају ће тражити прворођенче ако желиш више од 3 статуса дневно.

    Него, одавно слушао неког бају из неке тајне службе, нешто биа удба озна неки курци, сад је у пензији, како прича о заштити података.

    Каже, ја бре кад сам радио, морао сам све да преврнем да некоме сазнам основне податке, сад се људи такмиче ко ће више приватних података да окачи јавно. Нико ништа не тразмишља.

  13. ма није вирус, гледам сад све ове металике што су имале имена фазон укишљељени накурак су морале да ставе право име, и мени су дупли деактивирали због лажног имена, јебе ме што са њега админујем неке странице и сад не могу ништа да радим јер ми други дупли неће прихватити а на главни не стављам јер ће опет да ми га блокирају на месец дана (већ су три пута тако урадили) или ће да га избришу за вијеки вијекова што и не би било тако лоше

  14. pričaj šta je bilo

    Opet mi baka pravi probleme.

  15. Lukse, jel tvoja baka? Ako je tuđa, možeš i na temu "da se pohvalim."

  16. lukse, kad god TI napišeš "baka", ja pomislim na šeficu :D je l' ona pravi kakve probleme? :D

  17. јел тебе имало срамота што су од 35001 коментара на овој теми 17843 твоји