Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ako ti traži neke pare na zajam daj joj...al kaži 'ako ne vratiš za mesec dana kora te jebem' ... čim se ona tebe setila pisle dva meseca treba joj nešto...opipljivo...ako nisu pare onda je možda kurčina...ili šta već imaš u gaćama..m

  2. Formalno i na distanci, ovako:

    -Dobar dan, pozvali ste eto dosao sam, (konobar dolazi ti kazes: "Ja necu nista".) molim pozurite ceka me devojka kod kola Pasat be pet, treba da idemo u etno selo Stanisici na izlet.

    Tu ces vec videti kako se njena facijalana ekspresija menja, ako brizne u plac ili pocrveni ili se snevolji, ti vikni SALIM SE!
    .........

    Ja brate moj ne bih ni isao, sta cu? Odem tamo pobledim, osuse mi se usta, pocnu da mi drhte ruke, postanem anksiozan, ne znam sta da kazem

  3. nisu pare, sigurno, viš kolko ima prijatelja. ovo drugo je.

  4. Ma imam i ja prijatelja pun kurac...al kad mi treba niko nema...

    Kaki si ti mali, finansijski mislim,jel imaš...se vidi da imaš..te usralo skoro nešto pa si se kurčio? Cuju to bre brzinom svetlosti i eto ih,da se vidimo...

  5. Jebo sliku svoju našo si gde da pitaš....

    Оно јес' стварно.

  6. fendere, bolje daj savet, vidiš da je nevolja.

  7. Kao neko ko je otvorio temu ovu poslao bih vas da pročitate prvi post...dakle jadanje samo po sebi,bez saveta i ostalih mudotresina osim ako ne podrazumevaju zajebavanje tog istog jadnika što se jada...pa makar bio i ja...

  8. Sto me nasmijaste fino, svaka vama cast, odavno nisam vidio da takve godine su dosle, da su se vratile. Finansijski stojim osrednje, naginjem ka socijali. Citajuci ove komentare shvatam da nema za sta da se brinem, ako nece, nece. Jeste mala vrh, ali da ja sebi zbog nje kidam zivce, NE!
    Izvinite opet sto postavljam ovdje, usao sam na Vukajliju prvi put u godinu dana i vidim ovaj forum, pa rekoh da vidim neki savjet, nesto da pokupim :)

    Ova referenCA u prvoj recenici je iz:
    https://www.youtube.com/watch?v=PwCtKGC-aS0

  9. javio, jesi otvorio, al su ti temu davno preuzeli drugi.

  10. Sve mi bre oteli...kuću,zemlju,pare..i sad i temu...pu sudbino kleta...

    Dečkonja,rećiću ti samo jedno

    sto puta da pitaš jednom da pristane u dobitku si...i bole te stojko...

  11. i niko da ti se zahvali...

  12. Nas'o sam malog!

    https://www.facebook.com/KILEMIAMI

    Kile, znaci, bogotac!

    Inace druze vukajlija97 da ti vako kazem posteno. Idi nadji se sa njom. Ocekuj samo da dobijes picke. Ako dobijes picke, a veza uspe super. Ako dobijes picke, a veza ne uspe super. Ako ne dobijes picke, boli te kurac naici ce neka druga.

    Win u svakom slucaju. He who dares wins.

  13. Вуакјлијаш, премлад си да би све сматрао трагично. Уради ово што сам ти рекао, а ако ти са овом не успе, већ за месец-два ћеш налетети на неку нову на коју ћеш да се наложиш.

    fendere, bolje daj savet, vidiš da je nevolja.

    Космо, па дао сам му савет, остао на претходној страни.

  14. Pizdim i kipim! Mislim da doživljavam nervni slom.
    Neispavan sam već 6 meseci. Radim sa šupcima lenjim koji jedva čekaju da mi zavuku kurčinu a pri tome se prave ludi a ne mogu im ništa jer ću ispasti nasilna životinja. Plata kasni. Nemam osnovna sredstva za rad.
    Celo jutro su mi mokre noge jer mi je obuća probušena. U pauzama sušim noge na grejalici.
    Pored svega toga, nešto oko čega sam se kući trudio i mučio je propalo i to ne mojom krivicom.
    Polomio sam enter na tastaturi od besa upravo sada. Idu mi suze na oči...
    Ne znam šta da radim od sebe. Ubiću nekoga. Kunem i proklinjem

    Uja me je najgora uhvatila.
    (ako neko na online rečniku slenga me pita šta znači izraz uja onda neka se nosi u tri pičke materine priglupe)

  15. Ne zali se picko jedna malena

  16. Стеван
    питај је шта студира, а онда је пољуби

    pre sat vremena

    Hahahahaha koliko sam izvristao na ovo! Stec ako si ovo alidirao na ono sto ja znam svaka ti cast druze, brate, prijatelju a ako nisi opet ti svaka cast

  17. Neše, evo sad bih te pozvao kod sebe, zagrlio i ponudio toplim napitkom. Ne zajebavam se.

  18. Е видиш Неше, јел сад ми тебе требамо да спрдамо јер се јадаш на Вуки ко што си ти спрдао Данкана онда?

    Извуци се, заиста ти то желим!

  19. Radim sa šupcima lenjim koji jedva čekaju da mi zavuku kurčinu a pri tome se prave ludi a ne mogu im ništa jer ću ispasti nasilna životinja. Plata kasni. Nemam osnovna sredstva za rad.

    k'o sebe da slušam

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.