Prijava

Prvo ne kontam. Drugo mislim da kaže da je hejtovao nekoga sa duplih, i neko ga je prijavio baš tom autoru kog je hejtovao uz komentar da je retardiran.

Doduše, ne kontam onaj nastavak te rečenice, što ti nisi kopirao ovde.

Za ovo prvo, druknuo ga je neko ko ga lično poznaje, osobi sa vukajlije. Da je davao minuse i to.

Tako je.

Hrnologija:

1. Ja i osoba sa Vuke se upoznamo i druzimo.

2. Ta ista osoba proziva Gulaga da je pacenik koji moli za pluseve i ja ga ishejtujem.

3. To kazem njemu da sam uradio u tajnosti (toj osobi sa sajta koju znam licno) i to odstoji par dana.

4. On na kraju ipak kaze Gulagu da sam to bio ja i ja popijem duzi ban zbog toga.

5. Gulag mi posalje print u kome je ta osoba za mene rekla da ne zeli da se pomirimo jer misli da sam tard. Ja Gulagu kazem sve sto je taj Vukajlijas govorio za njega.

6. Ta osoba se još i naljuti i kaže kao kako si mogao da to njemu prenosiš. Ti se ni sa kim ne družiš e od sad nećeš ni sa mnom. Uopšte nemam nameru da ti se pravdam za bilo šta i blok me na FB.

7. Ja kažem da se loše osećam zbog toga u Čet: Čekaonici, njega baš briga.

8. Ja ga lično izvredjam jer mi je prekipelo više. On kaže da je V puna psihičkih bolesnika, da je jedino Đoto normalan, da se neće vraćati, a vratio se, da mu je drago što sam pokazao svoje pravo, bolesno lice.

Mozes da se druzis sa arminom i papetom za 50e dnevno

Rojken? NWA ako čitaš javiću ti se putem pvt - a kad završim sa poslom

какве сте жене вук

Svi elementi tragedije su tu: nesrecno detinjstvo, otudjenost od sveta, intrige, hejt, ogovaranja, print skrinovi, glasan javni poziv u pomoc, izvrgavanje ruglu od strane okoline i samo fali samoubistvo

Gulag, Gulag, ko ga ne zna, skupo bi ga platio ;-))

Opasan je mali. :)

Poslovnu dilemu imam, u ponedeljak moram da prelomim a ne znam šta ću, poješću se za vikend

Triforce
Rojken? NWA ako čitaš javiću ti se putem pvt - a kad završim sa poslom

Вази.

Daj dilemu mlatoni
Edit: doktor za zivot je

Daj javno pa da mozgamo i bacamo skecheve. 16 glava razmislja bolje od jedne sig (sig)

Ma Mlatoni još uvek vaga da li da se upusti u poslovni poduhvat koji je pseto predložio XD

Menjaj firmu brate, već danima želim na to da te nateram