Prijava · Registracija
Thumb carolus rex  7c01ec3ac0094d5d5f7def1eed85d9ae

Mister_NO

Pa ajde, nema frke...daj tih 1000 jura.

Thumb 2f0b257d 7658 4082 81d0 1a5d220ce4ae

Маестро ♦

Sramota ga da prizna da je izjeban za 7500 dinara pa kao “drugar moj jedan”

Thumb carolus rex  7c01ec3ac0094d5d5f7def1eed85d9ae

Mister_NO

Odakle meni 7500 dinara, sreće ti?

Thumb tthimvirsfyul4mjf19wnq

Shomy23

neka seta i tuga su me obuzeli prijatelji dragi

Thumb screen shot 2018 05 25 at 5 29 45 pm

Rorшah (Valter)

@Shomy23 da li je sve u redu šomi i ako nije reci šta je problem ovdje sam za tebe

Thumb 2f0b257d 7658 4082 81d0 1a5d220ce4ae

Маестро ♦

Hoces da ti dam da mi jebes sestru da se oraspolozis

Thumb e

celtic

Маестро ♦
Hoces da ti dam da mi jebes sestru da se oraspolozis

I ko kaže da više nema dobrih ljudi?

Thumb boris brejcha

Boris Brejcha

Evo Shomy ovo ce ti pomoci da zaboravis na Rajs, asist 6.5+

Thumb binarycodefeature

Bata Sale

Shomy bidni srecan ljubi bata

Thumb screen shot 2018 05 25 at 5 29 45 pm

Rorшah (Valter)

Shomy: ćao Armin: ćao Shomy: sviđaš mi se :) Armin: i ti meni ali mi se više sviđa Tom Hardi :/ Shomy23: log off
Sledećeg dana Armin je na vijestima vidio da je mladi momak prerezao vene i krvlju na zidu napisao "JA LIČIM NA TOM HARDIJA POMALO ARMINE"
Sledećeg jutra Armin je prerezao vene i krvlju na zidu napisao "U PRAVU SI GODINE NISU VAŽNE!"
Podijeli ovo ako i ti misliš da Armin ne zaslužuje Shomija!

Thumb spolsd zps8b0165dc

YouCantHandleTheTruћ

U ovoj propaloj zemlji nista vise nije iskljuceno i nemoguce.Tako sedim kod kuce i jednom razmisljam.Drugovi i drugarice iz detinjstva, koji su bili iz porodica radnika, normalnih porodica, neki malo bogatiji neki samo prezivljavali.Bavili smo se sportom, igrali kao klinci, imali su normalne poglede na zivot, prave vrednosti, u jednom trenutku, u njihovim 25 tim godinama do danas u njihovim 29 tim, od mladica koji su zivotarili, zaradjivali 30000 tak hiljada dinara mesecno, neki su zavrsili vise skole i fakultete i srednje skole, u kratkom periodu zivot im se menja.Na instagramima vidite njihov potpuno drugaciji zivot, automobili od 5 do 10 tak hiljada eura, odjednom devojke, slabo su ih imali, slike sa raznih prijema, proslava, putovanja i pitas se ej, pa to su oni momci sa kojim si provodio vreme i razmenjivao sve zivotne i drugarske prave vrednosti i odjednom se pitas, odakle bre covece, zar ste preko noci promenili plocu i zamenili uloge karakternih i postenih ljudi koji ste stekli u porodici.Sta se to dogodilo, a evo ja sa diplomom fakulteta ista generacija sedim kuci, radio razne poslove, jos se nisam zaposlio u struci i pitamo se ja i roditelji, ucili ste me pravim vrednostima i ko moze vise da nam proda pricu o patriotizmu i danasnjoj kriminalnoj, obesnoj omladini, omladini bogato obesnih roditelja, ciji su roditelji oteli ko zna od koga, da bi oni uzivali.Svi su se odjednom snasli i postali neko i nesto NI IZ CEGA.Cime se sve bave ti ljudi i kako im to uspeva.

Thumb tthimvirsfyul4mjf19wnq

Shomy23

hvala vam drugari, jako mi znaci vasa podrska <3

Thumb luke2 683758.0

Nash Bridges

Truce, nisu oni pametni vec si ti glup.
Ko nece sebi da pomogne, nece mu pomoc ni stici.
Prodje godina-dve, period, zivot i mislis li da ce ti neko uruciti diplomu jer si "postenjak"?
(Iako to tvoje nema veze sa postenjem ma koliko ga tako zamisljao)
Ego druze, ego.
A ako mislis da ces se poniziti ako negde spustis nos za svoju korist onda je problem u tvojoj glavi jer sebe i svoje ciljeve smatras niskim.
Uzgred, govnar si. (Ostalo mi u secanju)

Thumb spolsd zps8b0165dc

YouCantHandleTheTruћ

да л' си стварно све прочитао и још размишљао о томе и смислио и одговор?

Thumb spolsd zps8b0165dc

YouCantHandleTheTruћ

не знам више ништа. хвала у сваком случају, иди сад одговори маестру шта мислиш о студентима грађевине.

Thumb tmg article default mobile

FAĐO

Ja sam prvih par redova mislio da je ovo trućovo reklama za lika sa dojavama sa fejsa