Prijava · Registracija
Thumb sg f94 02

Cor7ez

Karikiram brza fotografijo.

Thumb     99

Mister_NO

Drug radi kod vojske i sad voli da skuplja te militari stvari. I sa nekim likom na kupujemprodajem imao problem: prvi put kad je naručivao neku stvar bilo sve OK, posle pokušavao da mu podvali. Onda ajde preko mene da proba, i prvi put neke košulje sve OK, sad drugi put neka jakna navodno nova, spolja sve super, iznutra postava pocepana. Ja to nisam vido kad je stiglo, samo sam spolja gledao, nisam otkopčavao. Ovaj uzo od mene, došo kući postava pocepana.
7500 din. "učinio mi cenu" :D
Zna li neko da li mogu ako se sad registrujem da ga napljujem, pošto nemam nalog, preko telefona sam ga kontaktirao. Možda će ovi da reše međusobno, i ću mu ga nakrivim realno, al zaslužuje govedo.

Thumb ava

Радјард Куплунг

Lik je tvom drugaru probao da podvali nešto, pa ste rešili da ti umesto drugara pozoveš istog lika ubeđeni da tebi neće podvaliti nešto? Jesi mu rekao preko telefona da si Arkan ili šta? :D

Možeš da se registruješ i da mu pošalješ poruku vezanu za jaknu, i čim odgovori na poruku, možeš da ga oceniš, al će ti wrw ukloniti tu ocenu jer si nalog namenski napravio da ga loše oceniš, zato mu prvo piši da oćeš da ti vrati pare i da jakna nije u opisanom stanju, pa ako bude odbio i kenjao, onda mu daš negativnu, a admini mogu da vide oko čega ste se sporili i ostaviće je

Thumb doc holliday 228x300

Zivojin Misic

Zovi stecana, on je mag za negativan publicitet xd

Thumb     99

Mister_NO

Radjarde sve je tako, svestan sam ja rupa u logici, ali čovek me zamolio :D
Ma neće da vrati pare, do malo pre se napinjali, boli ga kurac. Sad nek se njih dvojica napinju.
OK, fala.
Kad reče Arkan, lik je iz Žitorađe...

Thumb maxresdefault

Dionysio

Kad reče Arkan, lik je iz Žitorađe...

Krije se u tazbini? xd

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Ceca je iz Žitorađa, kakav Arkan jbt hahah.

On je negde u Sloveniji rođen valjda.

Thumb sg f94 02

Cor7ez

BOHOR IZ ŽITORAĐE HAHAHAHA

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Ako si mislio na Cecu i to, onda se povlačim. Xd

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Mada Bohor iz Žitorađe deluje kao pandan Šerifu od Notingema.

Thumb     99

Mister_NO

Asocijacije nisu jača strana?
Haha Stecan je teška artiljerija: lik bije mater svoju, šta misliš da će tebi da napravi, a? Hahahaha

Thumb doc holliday 228x300

Zivojin Misic

Ne, imao je stec jedan ispad kad je pretio negativnim publicitetom. Ono za sajam knjiga

Thumb sg f94 02

Cor7ez

MisterNo, pozajmio sam jednom liku 500e i nije mi vratio. Možeš li ti da mu daš mojih 1000e na zajam da vidim da l će da vrati?

Thumb     99

Mister_NO

Aaaaa da, sad se sećam :D

Samo napred Thilmo, tvojih 1000 evra...

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Kako to misliš? O.o

Thumb     99

Mister_NO

E jbg, editovah post. Tvojih 1000 jura čoveče može da ih zapališ ako oćeš. Nije moj problem.

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Ti si iz Niša kao i ja, pa rekoh da mi pomogneš..

Thumb     99

Mister_NO

Pa ajde, nema frke...daj tih 1000 jura.