Prijava

nema vidre da ovaplocuje ovu temu haha

koliko je normalno da ti nedostaje riba?

bila smo sad recimo dva dana zajedno kad otisla bas mi bilo zao.. ali bas
al vidimo se sledeci vikend pa mi se cini da malo preterujem?

Ta riba to je srećna bez tebe. Tako su biološki programirane. Počni da se družiš sa složenijim organizmima pa ćeš bit zahvalniji na usamljenim trenucima.

Pa normalno je da ti nedostaje neko do kog ti je stalo.

Mene u tvojoj priči više brine što se viđate vikendima. One hoće nekog da im stalno bude tu ili će odmah potražiti nekog sa strane da im zadovoljava te ženske hirove, ako me razumeš.

Možda se samo kupaju vikendom pa zato?

a sa "hirovi" misli na ljubavnike.

Poradi na svojem smislu za humor, pokloni joj vibrator i siguran si.

Jebote nisu žene kuckovi pa da su zadovoljne samo ako ih gladiš po glavi i povremeno ih udovoljiš. Ne kažem sad da ih treba pokušat razumjet, a ljudi koji su to radili su većinom pomrli od tuberkuloze.

Pozovi mene neđe za vikend, znaš kako vele stari homoseksualci, nema seksa dok se ne cuknu jaja o jaja.

Da, to je tačno. Ovo poslednje što Meśa kaźe.

vezi je u spajz da joj se ne dese do radnje npr. ti hirovi.da budes siguran.vikendom i praznicima joj odvezi jednu ruku i daj joj napolitanke.

a sta da radim, udaljeni smo, pa na nedelju dana i to je

Budi musko i ne cmizdi.

sremo prevari i ti nju da budete kvit

Onda se pomiri s tim da je tvoja 8 od 30 dana mesečno. Ovih 22 dana je ne pitaj kako se snalazi jbg.

Ovih 22 dana je ne pitaj kako se snalazi jbg.

Nece ti se svideti odgovor,naivni sremo.

nije ona tebe zasluzila brate
ali to je normalno, svima se desi da ga cura brutalno vara
nadaj se da je neces nikad uhvatiti na djelu

Za sve vas koji ste udaljeni od svojih voljenih bića, pročitajte moju zadnju defku i dobicete odgovor.. kakva promocija neofirna

Ne kažem sad da ih treba pokušat razumjet, a ljudi koji su to radili su većinom pomrli od tuberkuloze.

Ovo je tačno, jebote bog, sinoć bilo jebi se, završili smo zauvek, jutros što si ljut, kad će da se jebemo...
Povredićeš mozak pokušavajući da razumeš.

Crkao mi hard disk na kompjuteru, mada samo on i crkava, ovi ostali djelovi ka da su od kriptonita pravljeni. Jes da sam naspavaniji, malo se preispita i upristoji čovjek kad ga nedaća te vrste zadesi, ali nikako da se opametim. "Podaci Mrle idu na eksterni!" govorim sebi svaki put. A gledam danas brata i majku puštili neku njemačku skrivenu kameru, crkavaju od smijeha, jebe se njima što bi Meśa sad najradije šutirao mačad.