Prijava

Pitaj brata i majku da ti pomognu da nabaviš novi disk i eksterni. Nzm kakav si sa parama, ugradi SSD kao primarni, i kupi veći eksterni.

Malo sam im sreće od života uzeo, nije fora sad i novac da im ištem :) Srediće mi drug kompjuter, završio ETF u roku, radi u struci, i mogu samo da kucnem u ko.pjuter umjesto da ga šutiram jer se dobro razumije u ta govna. Mada kad čovjek razmisli onda bi morao i zakupiti sanduče u banci i na poseban eksterni i tu podatke čuvati jer kuća može da izgori sa svim čuvarima podataka utnutim i neutnutim. Biće to dobro :)

Zbog vaših skečeva o kozama, ja moram ljudima da objašnjavam da mi koze držimo zbog dva razloga.
1. Mliječni proizvodi
2. Da gledamo u njih. Samo gledamo.
A ne...zbog toga što insinuirate.
:(

Loš si trol. 8 dugih godina si loš trol.

Nije trolovanje, Plidu.
Ja stvarno objašnjavam ljudima veze sa kozama.

Trolovanje je ljudima vrhunac bivstvovanja.

Ja sam uzdrzan po tom pitanju jer mi je sad paninaro najbolji drugar

Vidi kako slatka i veselo jare, ovo treba zaklat, meso joj je puno hormona sreće.

https://i.imgur.com/aueZlgDl.jpg

Izmasturbiraj, em ćeš se osećat ljepše em će milioni ostat nezačeti.

Ljudi kunem se da mi se komp upalio sam od sebe. Usro sam se malo, ok malo vise. Gurno sam slucajno nogom stolicu koja se naslonom za ruke naslonila na tastaturu i komp je krenuo da se pali. Sad guglam i vidim da je nemoguce da se komp upali preko tastature. Jezivo jebeno

Bio ti je u sleep mode-u , najgluplji obliče života planete

A znao si ti to i sam hehe

Pa palo mi je na pamet ali znam da sam ga ugasio pritiskom na power dugme kao svaki pravi krajisnik i smatrao sam da se tako ugasi a ne ode na sleep jebeni

Igras li dotu i dalje maestro?