Prijava

Ja kad 7 godina uzastopno ne uspevam da nadjem posao koji ce mi samo platati troskove zivljenja i nista drugo da bih uspeo da odjebem moje, odjebem sa sela, posvetim se teratani, pickama, drustvenom zivotu i licnom napretku, a da pritom taj posao nije mrtva fizikalija za 30k dinara sto rade ljudi sa osnovnom skolom

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0625/4877/products/250px-Am_I_Disabled.png?v=1468337734

имам за тебе један брз али врло исплатив послић од сада се зовеш господин розе јер не користимо права имена то је све што треба да знаш за сада

@maestro

pa ti glasaj za vucica i dalje

prije vucica je bilo posla jelte

glup ti je argument

Nisam rekao da treba da glasa za one što su bili pre ili da treba da glasa uopšte, već samo da se zapita kome daje glas već tih istih 7 godina koliko nema posao. Ja ne bih glasao za vlast koja je nesposobna da stvori uslove da radim u struci već 7 godina, znači po nekoj logici treba nešto da se menja, a ako smatra da su ovi prethodni bili podjednako loši, nek glasa za milicu zavetnicu ili dveri ako hoće, ili nekog novog ko se još nije pokazao
ako je trolao da glasa za vucica sve ove godine onda ok

ja jos nisam video nigde da privatna inostrana firma mora da zaposljava po direktivi iz drzave i lokalne vlasti, a iz prve ruke znam da se to desava trenutno. Sve ove privatne firme za motanje kablova sto kao otvara vucic uglavnom ne zaposljavaju nikoga ko nije stranacki podoban i svaki zaposleni mora da obezbedi nekoliko glasova ukoliko hoce da dobije posao.
privatna inostrana firma ej

ali pristaju mucenici iz privatnih firmi na sve sto im vucic pride zahteva jer im stvara takve uslove i daje takve subvencije kakve nisu vidjene ni u bangladesu

to za zaposljavanje se desava na cijelom balkanu.
samo rekoh da to sto on glasa il ne glasa nema mnogo bas uticaja na to sto nema poso. jedino sto je govance zbog toga, al ok

efekat leptira tebra, male stvari utiču na velike promene, nije to baš tako kao što ti kažeš

da, dešava se na celom balkanu, samo što hrvat ide u njemačku jer neće da ima platu 70k a srbin jer neće da ima platu 30k, postoji razlika

a zašto se to dešava baš na balkanu i zašto imamo očajne vlasti već 30 godina na ovim prostorima?
pa zato što je tek generacija naših roditelja bila u prilici da stekne neko malo više obrazovanje, makar srednju školu, i nije toliko podložna manipulacijama kao generacija pre njih rođena 20-ih, 30-ih, 40-ih u kojoj su retki primeri sa završenom osnovnom školom, a kamoli nešto više
dok u jevropi već 4,5 generacija unazad poseduje daleko veći stupanj obrazovanja

i mi mladi umesto da se oseti promena zbog smene generacija, i dalje dozvoljavamo da nam babe i dede sa 4 razreda odlučuju o sudbini, stvarno pametno nema šta

Halo bre momcino sta ti ocekujes, pa extremno si ruzan a drugo ni pamet ti nije jaca strana, nego hvataj se ti juzne srbije pa lepo se usrecis i zivis u svojoj iluziji...

Nije Maestro baba sa 4 razreda osnovne...

To sto ti kazes je upravo kontraargument tvom prvom stavu da je Maestro sam kriv i da bi drugacijim glasanjem promjenio svoju sudbinu.
Vjerovatno ne bi, bas zbog tih mutavih generacija koje ce jos neko vrijeme da imaju na tezini, sto zbog svog prava glasa sto zbog njihovog samog uticaja na sledece generacije poput Maestra.
treba jos mnogo vode da protece.

sve ima smisla sto sam napisao i nigde sebe nisam opovrgao ako procitas malo bolje

maestro nije baba sa 4 razreda, vec je pripadnik jedne cudne grupacije mladih kojima je trolovanje bitnije od zivota i koji ce da se poseru po zdravom razumu i logicnim zaključcima samo da bi udarali neku kontru iz samo njima poznatih razloga
kao e svi pljuju vucica, sad cu ja iz inata da glasam za njega iako znam da je debil i lopov

i eto kako maestro ispada baba sa 4 razreda u celoj prici, znaci njegov glas vredi 2 glasa, jer ne samo sto ne glasa za neku drugu opciju, on glasa za vladajucu stranku i time ponistava glasove nekih mladjih i sredovecnih ljudi koji nisu ostali na mentalnom nivou 14-ogodišnjaka koji tera inat svima jer mu se može

Moguci razlozi za maestrov neuspjeh:

1. Nije rodjen u imucnoj porodici kako bi njegov put bio vec utaban i gdje bi uz malo truda mogao daleko da dobaci sa svojom inertnom lobanjom
2. Zivi u losem okruzenju, nema priliku za posao, mozda nema ni neku skolu..
3. Nema previse prijatelja i poznanika koji bi ga uvalili negdje kod sebe u firmu ili na preporuku nekome drugom

al ne, treba cekati jedno jos 20 godina da pomru ove komunjare sa 4 razreda osnovne pa ce nam biti bolje...

Tronogi, sve to stoji, ali Maestro nije bez posla zato sto troluje i glasa Vucka.

poenta cele price u danasnjem svetu, odnosno ono sto pokusava da se napravi od ljudi koji su podlozni manipulaciji jeste da se od njih naprave jedinke koje misle da se njihov glas ne cuje i da je nebitan u okruzenju, u drustvu, u drzavi, na svetu uopste

ej pogledaj bre koliki si u odnosu na planetu, a kolika je planeta u odnosu na svemir, pa sta si ti koji kurac u univerzumu
ej pogledaj 7 miliona srba u srbiji, koji si ti kurac i faktor tu
ej pogledaj 50 000 stanovnika u tvom gradu, koji si ti kurac i faktor tu
pa tako smo svi kolektivno kurci i nebitni faktori ako tako posmatramo, a opet svet i drustvo funkcionisu nekako i to ne na nacin na koji zelimo, e pa jbg nesto tu nema smisla

Pa i Tramp je trolovanjem postao predsednik,bukvalno,trolovao on i glasali za njega iz trolovanja.

Ne svi naravno,ali dobar broj glasova je dobio na takav nacin.Takodje je namerno koristio retoriku koja nervira liberale.

baš tako, zatucani matori ameri sa juga i iz centra koji nisu daleko odmakli od naših baba i deda (njima u SAD je inace obrazovanje uglavnom prilicno u kurcu, pa iako se vode da su zavrsili neke skole, opet ostaju na niskom nivou obrazovanja i znanja) i ta trol mlada populacija koju ti spominješ i eto tramp predsednik

al evo i evropa postaje sve gluplja vremenom, ovi politicari i stranke kojima je narod verovao vec godinama cine cudne odluke i kao da namerno hoce da postanu irelevantni, zato ce uskoro i u evropi doci na snagu razni populisti kao tramp a onda ce biti veselo