Prijava

Mesto dešavanja: Kosjerić

Muž se nenadano vraća sa posla, a žena mu se švalera sa mladim studentom.
Pa mladi student kud će - šta će, pa bež' napolje preko prozora, da sačuva živu glavu.
Mladi student iz Kosjerića video je spas sa bakinog, komšijskog lica, pa reče:

- Bakice, spasli ste me!

Baka: Juuuu looopov!!!

- Pa, nisam ja lopov gospodjo , ja sam YeahBatch!

- Juuu YeahBatch!

а ето и жајка. не иде да тема о вицевима прође без жајка и вучице.
ХЕХЕХЕ, САМО НАПРЕД НАЈ ЈАЧИ СТЕ!

Шетају улицом фатал ерор, џони курајбер и александаркг, и тако наиђу на неки графит, те ће фатал ерор:
-"Дај да направимо постер са овим натписом"!
Џони: "Ма да направимо дефиницију па да пријавимо на такмичење".
Александаркг: "А можемо и да је продамо после!"
АЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏА

Шетају улицом фатал ерор, џони курајбер и александаркг, и тако наиђу на неки графит, те ће фатал ерор:
-"Дај да направимо постер са овим натписом"!
Џони: "Ма да направимо дефиницију па да пријавимо на такмичење".
Александаркг: "А можемо и да је продамо после!"
АЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏА

АЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏАЏА

аџаџаџаџаџаџа ацо пичко продана

Dodje mali crnjo kod Žajka na kasu i kaže daj jednu žvaku i ovaj mu slučajno da tv,i kad je skontao krene da kaže ček mali al crnjo je već bio daleko.

ADŽADŽADŽADŽADŽADŽA

Шетају улицом фатал ерор, џони курајбер и александаркг, и тако наиђу на неки графит, те ће фатал ерор:
-"Дај да направимо постер са овим натписом"!
Џони: "Ма да направимо дефиницију па да пријавимо на такмичење".
Александаркг: "А можемо и да је продамо после!"

Grafit se inače nalazi u Rusiji.

Стоји Давид на станици, прилази му баба, пита, синко, је л' чекаш тринаестицу? А Давид каже, не, ја чекам Шешеља.

evo i ja sam napisao istinu u opisu vuče ako ne veruješ pitaj me šta te još zanima

хахахахаха

hahhahahahahah ima dosta dobrih stvari, ali i komplet promašaja.

krupovrbaski zmaj
hahhahahahahah imam dosta dobrih stvari, ali i komplet promašaja.

јебига, кад модератори нису усвојили ономад да се вучици и жајку онемогући учествовање на темама са вицевима.

Дође фендер у клуб, приђе некој локалној распадуши коју је пре тога додао на фејсу и каже: "Ћао, ја сам фендер и завршио сам машинство, 'ај' се јебемо" и она му да пичке. АЏАЏАЏАЏАЏАЏА ДОБАР ВИЦ!

Uđe Darko Lazić na ovu temu i prekrsti se.

Дође фендер у клуб, приђе некој локалној распадуши коју је пре тога додао на фејсу и каже: "Ћао, ја сам фендер и завршио сам машинство, 'ај' се јебемо" и она му да пичке.

Није виц! Код неких пали и без додавања Фејс. Јбг, само што мораш да пазиш да се не укључиш у акцију пренеси пакет. :))))))))))
__________________________________________________________________________
Иду Радмило и александаркг кроз Крагујевац. Крене Радмило да прелази улицу, а наилази ауто са БГ таблицама.
Александаркг повиче: "Пази, човече, пусти да прођу људи па прелази улицу!"
А Радмило настави да прелази улицу, гледа у ауто са БГ регистрацијом и каже: "Ма боли ме курац! То нису људи, то су Београђани!"

ти ценим знаш да су та двојица исти човек? ако је шизофреник, онда океј, разумљиво.

Стопира вучица на путу. И наиђе неки камионџија, она уђе, и сад, пошто је већ повез'о, а види он да она добро изгледа, и сад, како то иде, ваља да се наплати вожња. И предложи он да је дохвати, она каже може, међутим мора у двојку само. И пристане камионџија. Цепа он, цепа, и у једном тренутку скине вучица перику, и каже: "АХА, ТО САМ ЈА, ВУК21", А КАМИОНЏИЈА ЋЕ "АХА, ТО САМ ЈА, ЏОФРИ, МЕНИ СЕ НЕ ДИЖЕ НО ТЕ ЈЕБЕМ КРАСТАВЦЕМ", АЏАЏАЏАЏАЏА

ahahahahahahha coa umro sam

Stopira vučica na autoputu i zaustavlja se kamiondžija i uvidevši rasnoga vuka priupita:
Šta radiš za 50 evra?
Vučica odgovara: SVE!!!11
Aj upadaj onda treba mi još jedan da istovarim neka drva

Краставац - курац Џофријев

Неко је скоро одвалио, не могу да се сетим где, нешто типа: "Е, курац Џофријев!" :))))))))))