Prijava

Ne radis ih pravilno. Skoro je nemoguce uraditi 40 zgibova u seriji. Ako se cimas cijelim tijelom postoji sansa da ih uradis 20

Takmičio sam se aktivno nekoliko sezona, tako da u suštini mogu. Zbog toga mi i jeste sada krivo, što sam zbog posla napravio toliku štetu svom telu.

Pa dobro, drago mi je da je neko ovdje fizicki aktivan jer je vecina u fazonu da ako treniras mora da si kompleksas.

mogu da propadaju grudi ako ih ne radis nego samo cucnjeve,.ja mogu samo jedan zgib da uradim, mozda dva.

mogu da propadaju grudi ako ih ne radis nego samo cucnjeve,.ja mogu samo jedan zgib da uradim, mozda dva.

Čučnjeve ne radim, pošto sam nekih 6-7 godina profesionalno trenirao atletiku, te mi se dan sastojao uglavnom od 25+ pretrčanih kilometara. Ali sam zato rešio da sutra napokon uplatim teretanu, i neprijatno sam iznenađen cenama u Šapcu. Povoljnije me je izlazilo u Novom Sadu.

Teretana je postala skupa od kad je postalo mesto okupljanja ljudi koji dolaze u džemperu preko košulje da se slikaju

bolje kupi sipku, tegove i bucice.mozes da radis gomilu vezbi jednino sto ti treba glupa i drzac za sipku ako hoces grudi

Ja imam karticu fitpass ako to uspijes da izganjas, odlicno. Mozes ulaziti u vise teretana.

a sve kompet da opremis ne treba ti vise od 500e, sto tebi sigurno nije problem da iskesiras jer na vukajliju dolaze samo imucni u suprotnom nije ti mesto ovde

Kako mislis propadaju grudi?

Ma to neka glupost što sam čuo u teretani, a zapravo je izgovor da se ne rade noge nego da se nabije taj biceps do obima metar što je prije moguće

Neki dan sam radio noge. Osim sto si strasno umoran tokom treninga, budes mrtav poslije. A ujutro ti se ne ustaje iz kreveta. Zato ih ljudi izbjegavaju ili zabusavaju. Da ne govorimo kako je genetika bitna kod nogu (ako imas tanku cjevanicu, izgledat ce ti noga ko kokosji batak).

Najbolje da imas onako krupniju cjevanicu, i malo mase i samo pomalo radis da ne bi vidna razlika bila. Gore ko ormar dole ko pritka za paradajz.

hvala bogu nikad nisam imao tanjusne nozice nego kao kakav panter jake i misicave uvek bile

Valjda je sve preko 30 sklekova u seriji overkill, nema efekta više. Al opet, svaka čas što se jebavaš i juriš lični rekord. :)
Isto, ovo za noge je nonsens. Uvek se preporučuje da se vežba celo telo, sve grupe mišića, pogotovo ako hoćeš da topiš salo.
Ubaci malo čučnjeva, trbušnjaka i čega već još uz sklekove Oblače, već kako tebi odgovara u rasporedu i toeto. Mislim da ćeš još brže da se kurtališeš tog viška.

A ima kod mene pomalo to "ko kokošji batak" moram da priznam jbg hahahaha

Valjda je sve preko 30 sklekova u seriji overkill, nema efekta više. Al opet, svaka čas što se jebavaš i juriš lični rekord. :)
Isto, ovo za noge je nonsens. Uvek se preporučuje da se vežba celo telo, sve grupe mišića, pogotovo ako hoćeš da topiš salo.
Ubaci malo čučnjeva, trbušnjaka i čega već još uz sklekove Oblače, već kako tebi odgovara u rasporedu i toeto. Mislim da ćeš još brže da se kurtališeš tog viška.

Ja imam zapravo problem da sam u nekom prajmu izvlačio oko 120 sklekova i 112 propadanja najviše u seriji, što je posve nerealan odnos. Ali mislim da mi je neophodna teretana, jer naprosto stvara osećaj da si u tom trenutku, baš na tom mestu, samo zbog vežbanja. Naravno, kada se vremenske prilike promene uvek sam više za sprave na otvorenom, ruske, zastave, plankove i ostale elemente. Jedan od problema je što u velikom broju opremljenijih parkova, dolazi sve više klinčarije zbog slikanja, a na to sam, s obzirom na moje pozne godine, pomalo alergičan.

Ovo putovanje vozom Su - Ns mi svaki put uzme deset godina zivota.

poceo umnjak na donjoj vilica da mi izbija. vec dvije sedmice boli sranje. ne mogu se rijesiti nervoze od bolova.

je li ima neko da je vadio to?

Volovima se ne dira to, ne mogu posle da preživaju.

nemoj gnjato, ne ide ti.

одеш код зубара хирурга направиш снимак и онда почиње вађење које траје 15ак мин после тога крварење траје један дан а ако траје више од једног дана мораш на контролу све то кошта од 80 до 150 км а имаћеш проблема приликом јела следећа два три дана мин