Prijava

a cek. sta je sa narkozom? djeluje do kraja?

локална анестезија која те држи десетак сати ја мсм

Kutnjak i umnjak nemeže da zaraste 3 meseca desni da se vrate da zaraste preogromna rupa itd
Upada hrana tu, smrdi mora da se čisti itd
Bukvaln 3 meseca

Pa idi kod zubara. Ako proceni da ti je vilica mala onda ce da ga vadi, a ako ne smeta ostalim zubima ostavice ga.

I ako je zdravstvo uBosni ko i ovdije idi kod privatnika
Koliki god govnar bio niko ne zaslužuje da pati od zuba

Здравство у Републици Српској је баш онако ту га. Вјероватно из разлога што сви доктори одлазе у Србију.

Zubi se smeju slikati jednom u pola godine zbog zračenja
Olovni prsluk ovo ono

Bohore mojne plasis coveka, jebeno je prva 3-4 dana jer moras da pazis kako i sta jedes posle je kul. Ja vadio sva 4 jer su ukrivo krenuli da rastu, maltene horizontalno. Na ranu mi hirurg turio neko njesra koje se za minu dva pretvorilo u gel koji je zacepio rupu. I kod privatnika kada slikavas danas ti lepo slikavaju celu vilicu, pa vide gde sta i kako.

Čitam postove sa teme Pitanje autor odgovor moderator pre 8 godina i pitam se gde su sada svi ti ljudi, da li su i dalje živi i zdravi, šta rade.. Koliko je tada mnogi ljudi bilo na forumu.. Tužan sam

Kakav je kancer grupa treserana deluks

izasao sam jos pre par godina bas bas lose

Kakvi debilkovici, bukvalno sve onaj najgori humor. Svaki post ili je na konto religije bas neka blamantna posalica, ili na konto sns-a, a sve onako fanaticno inkvizitorski. Ako ti nije smesno odmah veciti studenti filozofije polude sa komentarima: jel ukusan sendvic botino? Heheh grok grok

vec sam im ja to napisao zbog cega im je sranje grupa
a neizbezno je to kad imas toliko ljudi

Ma znam, al jedno 80 posto grupe je takvo plus admini

isto kao i na vukajliji admini istripuju neko mudo, jos su ovi anarhisti drugosrbijanci i bravo komsije gnjide

Ко оно беше админ? Нека Розалина, нешто тако... Био сам 3-4 дана тамо и напустио због преглупог хумора.

Na rozalina i neki petar iz nisa, neki pederko, mozda ih ima jos