Prijava

Ne druzim se sa tetsusastim glavicama kiselim

Odaberi front i posalji mene da ih sve pobedim

Kako funcionišeš kad ne spavaš nedelju dana jbt, ja jedno veče kad zakasam u kafani lečim se 3-4 dana.

Ma hiperboliše weeb, nema kurca da ne spava 7 dana ni sata.

Laze naravno, zaspi svaku noc samo mozda dva tri sata kasnije

stratimire jebem ti mamicu unpučku

Usta mu sperme nasuo hahah

Da li je to jedan od, jedan od, od od od od naj, najvatrenijih, najvatrenijih navijaca crvene, crvene zvezde i vodja njenih navijaca iz, iz Lhipowlista

Strstimire, da te utešim. Novcem ne možeš kupiti sreću. Zato što si siromašan.

Radije cu, svoj, svoj zivot, provesti u, u, u siromastvu, nego, nego da, da se od zivota branim, poput, poput neke zene koja, koja ne zna svoju, ulogu i koja nema apsolutno nikakav, nikakav identitet.

Uostalom, neko ko, ko mora cak u Azerbejdzan po parce hleba, ne verujem da je, da je zaista ostvaren u zivotu.

Mnogo zamuckuješ za jednog ss oficira

Stratimire tvoja matera i ostali ženski članovi šire porodice su radili za Joy Division za vreme drugog sveckog rata https://en.wikipedia.org/wiki/German_military_brothels_in_World_War_II

Moje reci su, slozene, bez, bez greske, i zajedno cine, cine savrseno razumljivu celinu, jer, jer ja, ja ne pisem svakakve svinjarije, poput tebe. Svinjo. Svinjo bolesna

Sta ljudi ovoliko govnaju ovog Stratimira nije mi jasno? Ocigledno da je ss vojnik sprdnja, ovo je Vukajlija ljudi.