Prijava

Sigurno ima brkove i nosi kosulju sa kratkim rukavima

Matori podlace pusti me da zivim

- Ne znam šta ti je tanje Melke, struk ili vrat
- Krvarićeš zbog tih reči, midžete

hahahaha

Podlaci podlaci ko vas ne zna skupo bi vas platio

Podlaci podlaci kurac vam u šaci

Hej podlaci na severu Backe
U vama su pisme bunjevacke

Znam da kriješ podlaca
U tim lepim nogama

Hej podlaci neću više
Drug mi nisi bila

Podlaci podlaci baš mi lepo stoje
Moje oči pijavice svetlosti se boje

Хвала свима који су посаветовали. Неће ово ићи, тренутно никако, у будућности ко зна.
Изгледа да ћу морати да испатим ову неузвраћену љубав (а љубав је, није обична страст или привлачност).

Овај живот нема смисла ако немаш особу, жену, сапутника да га поделиш са њом.
Мој живот је празан. Опрости ми Боже што падам у униније, покажи ми пут.

Samo nemoj da se zatvoriš u sobu ili kafančugu, to je najgore što možeš sebi da uradiš. Izađi prošetaj, baci svu tužnu muziku, pusti nešto veselo, izađi s nekim, pojedite štogod lepo, popijte. Vidi nešto novo, upoznaj novog sveta. Zar jedna osoba koju i ne poznaješ potpuno i koja tebe ne poznaje toliko, da te poremeti!? Daj brate, ne uzimaj to lično, ima dečka i kraj priče. A ajde sad razmisli da li bi ti voleo da si na njegovom mestu? Da te ostavi devojka zbog nekog lika sa vukajlije koji traži savet od dežurnih nolajfera s foruma...jednostavno nije ti se ispunila želja i to je to, idi dalje, žao ti je što nije ostavila dečka, pa koja bi normalna to uradila, imao sam takvu situaciju, i ne možeš sad da rušiš tuđu priču zbog svog hira. To što si trenutno sam ne znači da nemaš nikoga, ovo je trenutna situacija ne konačno odredište. Ako veruješ u Boga ne brini, on radi za tvoje dobro, sve će biti u redu i opusti se.

Ej podlaci, škodilaci,
vampiri i vukodlaci

Anti vaci
svi redom su podlaci

Svi Novozelanđani u

HACI
A
C
I

Mili brate, podlaci

Zar jedna osoba koju i ne poznaješ potpuno i koja tebe ne poznaje toliko, da te poremeti!?

Ево не знам богуми, ништа ту није логично ни мени кад покушам објективно са стране да сагледам. Ал тако је.
Можда ми неко врачао, нашо сам неке мртве мачиће пре неке две недеље, једно уватио за ногу и бацио.

Lazare pobogu kakve vračke sad, odrastao si covek.

A mislim veruje čovek u boga, wrachke nisu toliki skok od toga

Бро, шала... Додуше јесам их стварно нашо, и један комшија се пренеразио, мидлим да ме сад само посматра кад ће да ми израсте рог.

Mesni, pohvala za trud samo bih npr izmjenio umjesto sto sebe vakcinise da ubode tipa melka antivaksera i da ovaj umre od vakcine lool