Prijava

Daj da vidimo kako izgleda

Osta suma sumarum na dnu strane, čak te i forum ne ferma laki

ja već mesecima razmišljam kako bi bilo da su po čitavoj zemlji zelenoj legalni još uvek dueli kakvi su nekad davno bili u francuskoj i sličnim državama. to ako hoćeš da jebeš, ali je ta dama već zauzeta, samo joj haveru skineš glavu s ramena mačem i onda je zaskočiš, jer zaslužio si.

I onda tebe izazovu na dvoboj, pa ako je baš dobra riba i preživiš, izazovu te opet :)

I onda imaš likove s pristupom em oružju em trenerima mačevanja koji onda samo jebu po državi, što je u principu ono što je vlastela i radila. Zamisli tebra, ti si neki vajar, abadžija ili seoski učitelj, uglavnom pacifist. Nekome se digne kurac na tvoju ženu i ladno te skrati za glavu jer ne znaš s koje strane se mač drži.

Znao sam da je bilo duela zbog zena ali nisam znao da su bile tolike pogibije LOL
Jebeni simpovi stari.

Laki djelim tvoju bol ali za roditeljski šamar ti je kad se matora konjina zaljubi u prazno
Malo zdravog razuma druže. I nemoj da pišete ali ne razumeš ti to ljubav ne bira ne bira ako si degenerik ili pičkopaćenik koji je jebao jednom za 30 godina
A verujem da nisi i jedno

U proslosti su ubili coveka i rizikovali svoje zivote zbog zena,danasnji simpovi sa onlyfansa su ponositi ljudi koji drze do sebe u odnosu na njih LOL

Dozivjeh i to da se slozim s hotulom. Ne samo da su se obicno ubijali, nego citavi ratovi zapoceti zbog toga. Zamisli pogines jer neki klosar na polozaju oce picke, pa jebem vam mater svima

To su bili romantičari ne razumeš ti to
Ono, tvom knezu se jebe ćerka vlastelina s druge strane obale, pa naravno da će gineš za gazdu

i ladno te skrati za glavu jer ne znaš s koje strane se mač drži.

ne skine ti glavu s ramena, jednostavno pustiš da ti izjebe ženu i odvede, kao slabić koji i jesi.

Bar si znao za šta gineš, za razliku od
https://youtu.be/nsnHFV4LHWU

Ja bosiljak sejem, meni pelen niče...

Pa dobro ratovi jesu besmisleni uglavnom,Stokere,ali da ratujes da tvoj vladar dobije picku je malo vise od besmislenosti.

fazon dođe melkor zapati na vrata sa katanom na leđima i kaže: "sutra u 6 u koloseumu, ne do ti bog da zakasniš."

Veoma zamislivo. Pogotovo treštok pre samog duela

- Ne znam šta ti je tanje Melke, struk ili vrat
- Krvarićeš zbog tih reči, midžete

Sinoć bio na 20 godina male mature i bilo nas tipa 25 od 90, najeo se, napio se, držao muziku plesao sa starim ljubavima i danas dođem kod ženinih na trojice i pita me tast jesi ti to povraćao po patikama

Matori podlac šta njega boli kurac