Prijava

Melkov trokut. Duša, mozak i core.

Melkov život večni. Piša se po 60+ koliki je valjda životni vek avg srbina. Ako želiš dugoročnu vezu, pravi izbor.

Odmor mi se završava. Koliko god voliš svoj posao, osmočasovno radno vrijeme ubija.

Za četiri radna dana bih mogla da završavam sve svoje radne obaveze.

U Belgiji su uveli četvorodnevno radno vrijeme čini mi se. Sasvim ok za kancelarijske poslove.

osmočasovno radno vrijeme ubija

A i nemci vas ubijaju sad na terenu. Kad neće neće jbt

Bar Gruzijci ne ubijaju. Mada nam se sport raspada, ne znam šta je ovo. Prvu ligu u fudbalu je tužno gledati.

Ja mnogo volim recimo radnu subotu. Jedina stvar koju više volim od radne subote, je radna subota gde se radi preko norme, i kada se deli posao jer kolege boli kurac da dođu u subotu.
U što volem!

Nekad sam radila i subotom, kad nijesam znala za bolje. Povremeno i nedeljom.
Žao mi je Misteru.

ORG-obično radničko govno :)

Ali nema veze, planiranje proizvodnje se zajebalo, smanjili broj linija i radinika da uštede, a krenule velike porudžbine. I nema šanse da se postigne eksport LOL
U ponedeljak dolaze stranci u kontrolu, samo da neko od tih nesposobnih vezarskih majmuna popije otkaz, pa da mi bude puno srce, radiću i nedelju. :D

U Belgiji su uveli četvorodnevno radno vrijeme čini mi se. Sasvim ok za kancelarijske poslove.

Jesu ali zapravo nisu. Parlament usvojio kao, a nijedna firma nije implementirala.
A i kad implementiraju i dalje će morati da se radi 40 sati sedmično, samo je na tebi da biraš da li ti prija 5x8 sati ili 4x10 sati nedeljno

Radim svaku sestu subotu i to nesto minimalno, podnosljivo

Svakog meseca imam bar jedan vikend i to je 24h, tako da, chill

Bolje jugom u kurvanje nego Audijem na posao XD

Što bi rekla Marijana Mateus, neradan vikend je must have za mene.
Ali da, u fabrikama i na gradilištima je drugačija situacija. Što poslodavci maksimalno iskorišćavaju. U svakom slučaju smatram to lošim menadzmentom, pogotovo ako je strana firma u pitanju.

Vikend radni je tiha patnja baš teška priča osim ako nisi asocijalni debil koji nema kako da provede vreme