Prijava

Kod nas svi prešli u programere

Nema gorih ljudi

Jako čudni tipovi odista. Ali duhoviti. Nerdovi.

volio bih da sam imao nekih afiniteta prema informatici

40e cas, ios, android, cross platforme, JS -> inbox

evo ga ovaj PrOGrAmeR

Vesnice, ja sam odrastao u dobrostojecoj porodici i dan danas je tako Bogu hvala ali sam radio svašta od čišćenja korova preko rigipsa do kancelarije i svi mi na kraju težimo da manje oznojimo dupe i da nam muda ne vrisnu od rada iako je lijepo sve znati raditi jer, kao sto kazes majstora je sve manje, to nece promjeniti svijest ljudi. Prije ce se snimati po tiktoku i moliti za one giftove nego sto ce staviti u oglas “krečim sobe”.

Meni fizički poslovi dobro dođu, jer mi je posao psihički zamarajući ali na kraju dana svi gledaju da dupe uvale u neku stolicu pa i za manje pare jbg takvi smo

Edit: ove gorenavedene poslove nisam radio profi ali sam ih radio, da ne bude kao 25 godina a prosao sito i reseto ne lazi plidu keru

Dobar CV, Plidu. I svaka čast.
Ako si u jednom momentu skontao da ti škola ne ide, koja ti i ne garantuje dobru budućnost btw, onda sigurno rešenje nije ulijeniti se i čekati da dodje "nešto". Danas su zanati bolje plaćeni od većine poslova koji traže visoko obrazovanje. Kozmetičarka za obični manikir uzme 15-20e za jedan sat.

Automehaničari, pritom veliki broj njih je jako neuredan i pojma nemaju o elektronici recimo znaju samo da otvore i polome, zaradjuju još više. Zato uredan i pametan automehaničar je legenda grada i jako dobro živi od svog posla.
Stvar je čovjeka samo, koliko god zvučalo kliše.

Ne da ti jebeno ne garantuje neko više obrazovanje dobru budućnost, nego je bukvalno postalo način da baciš 4+ godine svog prajm života i uložiš dosta sredstava, bilo umnih ili materijalnih, a zauzvrat dobijaš kurac da si isteraš oči. Drago mi je barem što su deca svesna toga u velikom broju, i dosta njih nema nikakvu nameru da prolazi kroz neko više obrazovanje od apsolutnog minimuma.

Joj te kozmeticarke ubiše pare, ima ti nekih zenskih poslova koje su riznice blaga jebene. Ko kad svaka danas hoce da je kendall jenner, i staro i mlado

Ma one su postale zvijezde.
Jako je lako probiti se u tim krugovima. Da je čovjek uredan, kulturan i jedan kliker u glavi da ima - dovoljno.

Al to mozes raditi iz hobija u pocetku vikendom kod kuce pa ako ti krene, dignes na visi nivo

Sto bi iko radio ko ima roditelje da zivi od njih?

Kako prodaš roditelje i živiš od njih XD

Vesna cime se bavite, mozete mi i u pvt, uz neke slike golotinje

Pa samo slika bi bila odgovor