Prijava

Kako iko može da se obraća nekome koje u stanju da preti da će ubiti nekoga, ma ko to bio?

Kako iko može da se obraća nekome, ma ko to bio?

Lukac, da li se ti slažeš da je u redu da se ovde ljudi obraćaju jedni drugima pretnjama po život i da to prolazi glatko, a da se javno iznošenje istinitih ili neistinitih podataka, doksovanja isto tako olako doživljava bez ikakve reperkusije?

Zar stvarno moram da odgovorim na to pitanje?

Ako hoćeš odgovori, pitanje je bilo retoričko.

ja bez emocija seks ne mogu da imam.

Sestro mila, kada se šteluje kilometraža, srezati konzervativnih 100-200k je više nego dovoljno, inače bude očigledno

Iz nekog razloga Prof je zatajio. Ja sam mu ponudio dnevnicu od 3000 din da radi svoj posao kako treba.

dr .Vuk
Iz nekog razloga Prof je zatajio. Ja sam mu ponudio dnevnicu od 3000 din da radi svoj posao kako treba.

Hah, stvarno misliš da su moderatori:
1. plaćeni?
2. zainteresovani da budu plaćeni?
3. alavi na pare?
4. zainteresovani da budu moderatori?

U da, šteta što sam obrisao poruke kad sam "napuštao sajt", imao sam koju prijetnju smrću u pvtu zbog brisanja onomad postera hah.

Hahahhahahha zajebavaš

C, ljudi prijetili da će da mi pošalju nekog na kuću ili da će me naći u Subotici negdje. Jbt život, 300 godina. Ček da pročačkam, obrisao sam dosta toga, mada možda se nešto i nađe.

Ali, to je bilo davno. Ovo sa njom se često ponavlja. Malo malo pa ubiću te Vuče

Okle znam Vuče, nemam kvalifikacije da to skontam, mada ne vjerujem da bi iko sa Vuke ostvario zlonamjerne prijetnje, al nesam školovao, ne mog da komentarišem.

Zelen Lukac
Fale mi kresovi :(

hoces da se zezas lukac, eto ti sad :P

Sestro mila, kada se šteluje kilometraža, srezati konzervativnih 100-200k je više nego dovoljno, inače bude očigledno

Uopšte te nisam razumela. Ako jesam vidi, pucaj mi u glavu.

Mislim ti mene možeš vređati koliko hoćeš, ali istina je da sam ja videla manje od 10 kuraca u životu ako na to misliš. Tu ubrajam i pišu svog sinčića. Toliko.

hoces da se zezas lukac, eto ti sad :P

Vratiću ti s kamatom :P

istina je da sam ja videla manje od 10 kuraca u životu

Blago tebi. Muške svlačionice u teretani su odvratna stvar. Izmičem se od kurcova da mogu do tuševa doći. A tamo, pogodi. Još kurcova.

Ovde mi se drugovi žale koji rade u Tigru. Pošto je fabrika takva da je sve crno, pocrniš od rada, od guma, od tih stvari dole i idu na kupanje svi goli ...
i oni i žene. Meni je to nezamislivo iskreno. Ja se jedva skidam pred bilo kim. Imam neka svoja ustezanja, svaku put me nanovo blam. Ne znam uopšte kako bi to preživela.

Mislim loše sam formulisala sad, žene imaju svoje odeljenje, oni svoje ali dok su neki skroz opušteni pojedincima se svaki dan to prevrće u želudcu ....jbg. I meni bi ovo drugo. Mada bi mi najverovatnije kakva sam prolazila kroz grad kao odžačar crna i bolele bi me brige, rađe no da se kupam gola s polovinom žena iz grada. Užas.