Prijava

Najeb u najavi

Trajfo samo zali za onim starim vremenima kada je na sajtu bilo sve super a danas vise nije.
Ne znam dal se to odnosi i na period pocetka pandemije kada su raznorazni hotulovi hteli da ga bese zbog antivakci stava

Trifors izvini se tebra

Pa Ćoćali i Avl su jedna ista osoba, kako to do sada niste skontali?

Nema sanse, totali samo ostavlja linkove dok avi ostavi link i objasni

Ne ozb nema sanse da je isti nalog

Buahhahahahhaha ste normalni vi? Nikad. Ja imala jedan jedini dupli pre 10 godina otprilike Svvitch i sama ga linkovala i prijavila. To je meni najidiotskije, nosite svoj identitet kakav god da je!

Uostalom pitajte Profa, žao mi je. Autentična sam. ☺️❤️❤️❤️⭐⭐⭐

Kul je avvi, nego ovde je takva memla atmosfera da fazon sve sto iskoci normalno i nenormalno da je za nijansu drugacije od ustaljene podrumske atmosfere ofma krene bode oci.

Za pocetak se 30% clanova pripremi da jebe mater ili nesto slicno jer U STRAHU SU VELIKE OCI OD TROLA DUPLJAKA

Samo ovo

Buahhahahahhaha

je dovoljno da mi izazove krindž jbt a kamoli šta drugo, sere mi se od tebe ajde ispoštuj nas i ono što si obećala davnih dana već jednom i ispuni. Ovde se ne ceni prljav obraz, ali uvek možeš početi ispočetka na Ana.rs sa drugačijim pseudonimom

Caro ne smeta meni kad je neko vedar i raspoložen, meni smeta kad je retard

Pa dobro jbg cekaj polako, dostici ovaj ovde lvl kuloce je ozbiljan posao, ovde je stvarno zajebana ekipa

Uskoro ce avvi krene kaci dobre picke 2 i koristi termine poput beta incel krindz, jbg potrebno je vreme. Promenio se sajt

Authentic

✓ Checked by the Prof

Uskoro ce avvi krene kaci dobre picke 2 i koristi termine poput beta incel krindz, jbg potrebno je vreme. Promenio se sajt

Aman brt ne mora da koristi nikakve termine samo treba da se dovede u red i ne vrišti na sav glas svojim traženjem validacije koju nikad ne dobija i onda double downuje

Trifka čurke krenule da rade na agresivu, kišna godina, psilocibe ubajatile

Al kasno za to, better luck on anars

Uskoro ce avvi krene kaci dobre picke

Mislim da je ono čvornovato spolovilo što ga je neko okačio bilo sasvim dovoljno, stvarno nema potrebe da više kačimo polne organe, ma šta ko da ima.

Kul je avvi, nego ovde je takva memla atmosfera da fazon sve sto iskoci normalno i nenormalno da je za nijansu drugacije od ustaljene podrumske atmosfere ofma krene bode oci.

Za pocetak se 30% clanova pripremi da jebe mater ili nesto slicno jer U STRAHU SU VELIKE OCI OD TROLA DUPLJAKA

Hvala ti. ☺️

sere mi se od tebe

Šta mene briga što ja tebi smetam. Tvoj lični problem. Rešavaj ga kako znaš. Ti sam sebi smetaš. Barem sam svoja, a ne puna šitova sa neta i usrala se u gaće da me neko ne čipuje vakcinom. BUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Šmoklja
caro neš jebati

Tebra ti ces me razumeti

dostici ovaj ovde lvl kuloce je ozbiljan posao

Ne želim ništa da dostižem. Sebi sam najdraža kakva jesam. A hvala ti još jednom. Čim neko nekome smeta taj čovek nije normalan. Do njega je.

Avli nemoš tako čoveče ženo, moraš biti malo talumna. Črajfors je dečko skoro haker, razume se u internet i te stvari, a i snabdeva bivše modove kojekakvim opijatima, a ovi opet imaju načine itd. Nebitno, skontaće ko si i gde živiš i gde ti dete ide u školu, poslaće tamo drugoj dečurliji skrin šotove sa vukajlije pa će mali imati nevolje, u fazonu jao vidi šta mu mama piše po internetu lol. Urazumi se malo.