Moram nekom da se izjadam :((

  1. a pun kurac obaveza danas

  2. tako mi je zao hijesno

  3. inače nikad nisam imao problema sa spavanjem do ovog ljeta, mislim da sam se čak i hvalio time ovde, eto izbaksuzirah se

  4. hvala boljo značimi

  5. kamenofil ti preneo insomniu

  6. Hezno ft Kamenofil - Insomnia > Jelena Karleuša - Insomnia

  7. Hej drugaru, jesi li probao magnezijum, teretanu i zdravu hranu? Sećaš se tih kORisnIh saVeTa, usta te neispavana?

  8. Izvini, preterao sam

  9. ma šta mu se bre izvinjavaš, širi se tu kao uu vidite mene ja sam u vrhunskoj kondiciji, spavam normalno i imam ladovina poso za koji primam masne pare

    šta je sledeće, jebe?

  10. Sledeći je pozdrav iz monaka

  11. šta je sledeće, jebe?

    шта је следеће није педер?
    шааааааалим сеее

  12. hahaha gonite se u pm

  13. možda i nije loše biti peder. da neku pravu ljubav spoznaš. a ne da guraš dršku od lopate i motike.

  14. Tako je deçki lepo ste mu objasnili sve osim:
    U nedostatku magnezija ,uzmeš magnet s frižidera (bilo koji, najbolji su oni s putovanja npr iz grčke ili temišvara)
    odvojiš ono crno znači čist magnet i onda glođeš, glođeš (kao mesni moj qrac) i tako preko pljuvačnih žlezda unosiš željezo i magnezij koji je podobAN za sAN

  15. uzo neke gumene papuce skupile se nakon 15 dana cirka 2 broja jedva ih nazuvam

  16. Hahah a da pogodim gdje si uzeo he he

  17. hehehe ne, iz lidla su

    sah&mat

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.