Moram nekom da se izjadam :((

  1. kopali imbecili tu u stritu neku struju isekli mi napojni kabl juce prekinuli nulu

    fasovalo:
    -onaj novi tv
    -komp onaj novi (stari preziveo)
    -neki music box panasonikov
    -video nacor
    -gomila led spotova
    -3-4 adaptera punjaca jedan eksplodiro
    -jos neke manje vredna govna neki zvucnici i trimer za kera

    podneo neki zahtev za octetu bas da vidim kako ce ispostuju jebem ih

  2. sereš brt auu, pa tu ima jedno 2000e odštete ako je bio jak komp

  3. sto najgrdje nisam bio kuci, doso uvece ono smrdi plastika unutra upalio ta svetla ko petarde da sam pobaco, nazvo ove debile dosli za 2 sata i fazon pa sig je to do ovih sklopki to su fazon neke jeftine, posle ustanovili da su sjabali kabal al poceli kmece

    ajde reko dodjite ujutro sta treba neki snsovac da mi izgine tu na banderi. jutros pricam ovima sta je bilo smeju se mejmuni

  4. sta treba neki snsovac da mi izgine tu na banderi

    хааххахахах па добро то ће бити 799 999 чланова у партији онда то је 0.0001 проценат ближе поразу секте

  5. ma brate dosli da rade nemaju rasvetu jbt od mene uzeli bater lampu, znoje se vidim da moraju da odrade jer je hitna intervencija jer je havarija i kalkulisu da vide koliko sam zadrt da se odradi odma jedva je doceko kazem nek stoji do jutra

    kaze lik e brate prvi si ujutro na spisku fazon ucinio mi je lol

  6. Ko ti kriv sto nemas fid sklopku (veze nemam dal pomaze u tom slucaju, od elektrike znam sijalicu zamjeniti na golfu)

  7. ma ima dve pliduu to valda must have, ovde osla nula uzemljenje, kad nema tog govneta pojaca se napon i spali sve moguce za kratko vreme, zato i stradala ova finija tehnika

    kreno redom palim neka svetla znas kako sija jbt reko spustaj dole se ne zapali nesto

    ovi frizideri masine bojleri i sl sve ok proslo

  8. Nisam znao da oni mogu da sjebu tim kopanjem kablova uređaje u kući, tj cudi me da tako rizicno nesto izvedu pa jesul retardirani jebeno

  9. meni to zvuči kao da mu je vlada pokušala reći da ide dirati travu, ali ne bi ono.

  10. ovo dosta specificna situacija, nisu prekinuli kabal nego ga ostetili al bukv se ne vidi sve stojalo u komadu nego zakacili i kao dobro je nije nista, al su sjebali uzemljenje bas od 5-6 zica koliko ih ima i to napravilo sranje

    da su sjebali sve odjednom ili neku drugu zicu ne bi bilo nisita tj bilo bi kao da je nestalo struje klasika ili bez jedne faze (ne garantujem za ovo da je tacno do kraja)

  11. i skinem danas obrazac sa sajta elektroprivrede za odstetu odnesem tamo ova me gleda belo kaze ovo je staro i da mi nove papire da popunjavam i jos mi navede da donesem poslednji racun i licnu skeniranu reko jebi se fufo

  12. Meni sve nesto govori da ces ti ispusiti za tu lovu eventualno dobiti neki sitniš da kupiš toster ili taj trimer za kera

  13. pa sad moguce da si u pravu al po zakonu ne modz bude tako

    djenerali radi za eps te odstete ne znam el domaca ili strana firma, imam neki izvor tamo rekla da su vec spizdili vec sav odstetni budzet za ovu godinu. sad jbg poznavajuci domacu privredu bukv placaju sve al ceka se ko zna koliko al ono sto je sigurica da ce plate

    bolja to opcija nego da malo daju u startu samo da te podmire al evo videcemo

  14. a opet ako dodje dobar lik modz izvuces i pare i prodjes bolje nego sto si ostecen, ne ocekujem to zaboli me kurac al i takve stvari se desavaju po difoltu

    koga boli kurac za javno preduzece samo daj

  15. dali mi broj telefona nekog lika ko reklamu jbt, kao zovi njega za dan dva on sve resava... treba izadje fazon procenitelj da vidi to i bukv se svodi sta ce zapise to je to

  16. moyda na rucak da odvedem lika i dam mu kesu glista potencijalno mogu nabudzim onu grafiku koju sam prvobitno teo lolo

  17. Pa vidi ima i te, zavisi koliko su uporan i koliko ti se bude davalo jebavati s tim

  18. jbg vrv i na kompu oslo samo napajanje al i to je fazon 90jura, i sad uzmem to i sta ustanovim da je jos nesto i sta onda. nek s jebu nek sami procene

    kacam sa kaskom na kolima ranije imo neko lupanje nema tu popravke nego bukv sve novo, tako to ide naprave ceh samo tako a mogao si 10 puta jefitnije zavrsiti

  19. Haha opaa imao se kasko znaci vozila se nova kola aa

    I ja sam nekad imao kasko, jaka stvar iskr bezbriznost

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.