Moram nekom da se izjadam :((

  1. "Ti i ja suncan dan, eto razloga za smijeh...."

  2. Куку, ја се не разумем у поезију! Ово је 100% доказ да ми никад нећеш опростити.
    Вичи кад си авејлбл, да се одужим за јуче! Водим и Џонија, пошто ни он није дошао због мене.

  3. Ma kakva poezija...Parni valajk - Uhvati ritam :)))

  4. Него, јеси на одмору? :)

  5. http://www.youtube.com/watch?v=LxQgXgS5G3c
    KAKO ME OVA PESMA JEBENO NERVIRA ZBOG ONE JEBENE REKLAME! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  6. JEBEM! JEBEM TI USRANI FAX TE TI JEBEM, JEBEM TI PROFESORA! PROFESORA DEBILNOG, RETARDIRANOG, USRANOG, KRETENIZOVANOG MAJMUNA U ONU PIČKETINU NJEGOVU RASPALU! JEBEM TI MATER SLEPAČKU ŠTO TE TAKVOG RODILA! JEBEM TI ISPIT TE TI JEBEM ISPIT USRANI! SAMO VAS PARE ZANIMAJU! OBARAJ GOVNA PA NEK DAJU 5 HILJADA ZA ISPITE SVAKI MESEC! JEBEM TI SRANJE USRANO! JEBEM TI ŽIVOT JEBENI! JEBI!

  7. jbt owde swi imaju probleme.... moj jedini problem je jebena shkola... :( i mrzim je...

  8. JEBEM! JEBEM TI USRANI FAX TE TI JEBEM, JEBEM TI PROFESORA! PROFESORA DEBILNOG, RETARDIRANOG, USRANOG, KRETENIZOVANOG MAJMUNA U ONU PIČKETINU NJEGOVU RASPALU! JEBEM TI MATER SLEPAČKU ŠTO TE TAKVOG RODILA! JEBEM TI ISPIT TE TI JEBEM ISPIT USRANI! SAMO VAS PARE ZANIMAJU! OBARAJ GOVNA PA NEK DAJU 5 HILJADA ZA ISPITE SVAKI MESEC! JEBEM TI SRANJE USRANO! JEBEM TI ŽIVOT JEBENI! JEBI!

    Šta, nisi položio?

  9. Edi nece da mi kaze koje je godiste.

  10. @Stefan: Jebiga, nije shvatio tvoju awesomeness.

  11. Ispostavilo se da sam sebi skuvala gorku kafu i pošto sam lenja da ustanem i stavim još malo šećera, ja je pijem tako gorku i mrštim se pri svakom gutljaju... Lenjost je gora od bolesti...

  12. Ispostavilo se da sam sebi skuvala gorku kafu i pošto sam lenja da ustanem i stavim još malo šećera, ja je pijem tako gorku i mrštim se pri svakom gutljaju... Lenjost je gora od bolesti...

    Hahaha!
    Ne verujem! To mi se desilo jutros. :)

    Edi nece da mi kaze koje je godiste.

    Priča se da je '99.

  13. jbt owde swi imaju probleme.... moj jedini problem je jebena shkola... :( i mrzim je...

    Zar još postoje ljudi koji na Vuki ovako pišu?

    Moram da odem za još jednu inekciju. A toliko ih mrzim.

  14. Milice, pusti je.
    Vidish da je dewojka metalka.

  15. Pa mislim ovo ono. Piši sa kog oćeš ali publicitet mog avatara nije i moj lični. Znači, imaš moj avatar i mene kao čoveka i to nisam ja. Znači ti si čovek u svom okruženju ali avatar nisi ti. Profil na vukajliji nisi ti i ne eksponiraš se ti. Ok?

    Никад не бих ни помислио да ћу рећи ово, али си ме заинтригирао. Досад си ми било Јелена Карлеуша.

  16. aaa pizdim vec sat vremena ne mogu da prezalim defkuuuu!!! ovo je bila jedina koju sam smislio u trenutku, inspirisan izjavom na chatu odma sam napisao defku i da, bila je glupa, cim sam kliknuo "objavi" odma sam znao da je glupa, ali mi je prirasla za srce! za nekoliko minuta imala 9-2 skor i krivo mi je, a u kurac!!!!

    KUCNEM TE PO MOZGU!!!

  17. Boli me duša...

  18. auuu nina jbt sad moja muka izgleda retardirano pored ove tvoje ozbiljne.....

  19. "A usrećićete i druge, ukapiraće da nisu najgori, bar na trenutak nekom drugom je gore nego njima. "
    Javio je izneo to kao poentu ove teme. :)

  20. Ako ne odem u Jagodinu zbog istorije ne odgovaram za svoje postupke. Al' stvarno ne odgovaram. Raspadoh se danas učeći istorju al' neće pa neće. Ništa mi u glavu ne ulazi. Al' ako zbog toga ne odem u Jagodinu baciću atomsku na ovo selo.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.