Moram nekom da se izjadam :((

  1. Opet ta istorija Miličice? Eh...a da snimiš sebe dok čitaš lekcije, pa posle turiš sluške u uši i slušaš gde god da kreneš? Vajlda će nešto da ti se primi :))

  2. Milice nisi jedina, evo ja ne mogu da mrdnem od sprve skripte Istorije arhitekture i naseljavanja, kakva god da je istorija ubija u pojam... -.-

  3. Opet ta istorija Miličice? Eh...a da snimiš sebe dok čitaš lekcije, pa posle turiš sluške u uši i slušaš gde god da kreneš? Vajlda će nešto da ti se primi :))

    Opet. Umrijeću od istorije. I ptica na grani zna koliko je mrzim. Izgleda da ću i to morati isprobati. :D

    Milice nisi jedina, evo ja ne mogu da mrdnem od sprve skripte Istorije arhitekture i naseljavanja, kakva god da je istorija ubija u pojam... -.-

    Ova je toliko ogavno napisana da mi muka bude kad je otvorim. A toliko sam puta pokušavala da je učim i počinjala od iste lekcije da se sad sama otvara na tu stranu.

    I pokušavam da se pomirim sa činjenicom da ću ostati na polaganje al' naravno majku bi to ubilo.

  4. Pusti majku, ona bi preživela, ali ti ćeš celo leto da se kidaš, ajde zapni pa posle uživaj. Nije to ništa!

  5. Španska liga je odvratna, i Real i Barsa su odvratni i smrde. Ali Barsa ipak smrdi više i sudije koje navijaju za njih svaku godinu, smrde, i onaj štrumf mali smrdi, i Murinjo smrdi, i Pepe smrdi i Dani Alveš smrdi... Jedino Gvardiola ne smrdi, on je šmeka.

  6. Pusti majku, ona bi preživela, ali ti ćeš celo leto da se kidaš, ajde zapni pa posle uživaj. Nije to ništa!

    Ma kod nas se samo pojaviš i upišu ti 2. Kod nas je sve tako. -.-
    Problem je što imam 1 od početka i moram da odgovaram svako tromesečje. Jedva stranicu naučim a ne što više.
    Odoh da pokušam da učim, ako se više nikad ne vratim završila sam u duševnoj bolnici.

  7. milice, ma što se sekiraš, ako bude povuci-potegni, samo stotku evrića i 200 grama kafe profesorki, i znaš kako će lepo dvojkicu da dobiješ na nastavničkom veću... ;)

  8. istorija je meni pickin dim
    matematika me jebe

  9. Sreća pa mi je nastavnik istorije i geografije bio razrednik, a u srednjoj je bio najgotivniji profesor u školi :)

  10. Edi nece da mi kaze koje je godiste.

    Jebiga, nisi iz Jagodine, ali ja znam-nam-am-m :)

  11. milice, ma što se sekiraš, ako bude povuci-potegni, samo stotku evrića i 200 grama kafe profesorki, i znaš kako će lepo dvojkicu da dobiješ na nastavničkom veću... ;)

    Za te pare bi se i 5 pisalo. :D

    Sreća pa mi je nastavnik istorije i geografije bio razrednik, a u srednjoj je bio najgotivniji profesor u školi :)

    Ma i ovaj moj je gotivan, obožavam ga majke mi, al' traži mnogo. :D

  12. dio baci pvt nemo si stipsa

  13. Jebiga, ne mogu, obeć'o sam čoveku, ako ti sam kaže-kaže ti, ako ne, neću sisa dispadnem :)
    EDIT: A ne verujem da će da ti kaže, to mu daje dozu mističnosti :D

  14. samo reci maloletan ili punoletan?

  15. Izvini prijatelju, ne mogu :(
    :D

  16. Nadam se da se neću reinkarnirati nakon smrti. Ne želim tačnije. Strah me od pomisli na šta će ovaj svet tada ličiti.

  17. Izvini prijatelju, ne mogu :(
    :D

    Tek sad vidim ovo.
    Tako je Dio, brate. :)) Izdrži!

  18. Rekao sam liku danas a mora da te je cale terao da farbas vrata kad si tako nadrkan... Krenula mu je jedna suza i tada sam shvatio koliko sam imbecilno retardirano govno jebeno. Zao mi u picku materinu.

  19. poludeo mi telefon jebote. samo sija onako sam od sebe, pali ekran, kako se to već kaže. jadničak. ne znam šta mu je, nije gladan, ima 3 crtice. a kad je gladan on mi kaže. sad samo ćuti i pali svetlo.
    :(

  20. Ma boli te kurac.
    Ja jedva skupio pare za e7 (600 evra) i crkne posle manje od mesec dana.
    Bar mi još važi garancija...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.