Moram nekom da se izjadam :((

  1. Јебено време ће бити усрано у ових пар преосталих дана одмора. После ће да засија звезда кад се буду спремали испити. ВАСИОНО ЧУЈЕШ ЛИ МЕ? ПОГАНИМ КЛЕТВАМА РАЗАРАМ СВОДОВЕ ТВОЈЕ, КУРВО НЕБЕСКА!

  2. ovaj moj telefon je najjeftini, onaj što ima baterijsku lampu, mogu da zovem, da me zovu i sms.
    i volim ga. i ne znam šta mu je. :(((

  3. E, ako si rek'o, Burzume.

    Sad treba 3 dana da budem u šatoru/kući...
    EDIT: Mislim za prvi maj. lolo

  4. Jebeni pedofil me je pratio iz Picinog parka u sred bela dana!!!
    U 5 popodne! Prvo nisam izvalila, a onda je dotični ubrzao kao manijak što i jeste!
    I na semaforu je krenuo da me u'vati za dupe! I nešto nebulozno priča. Ali su naišla dva pandura, fala Bogu!
    Jer sam se već dovoljno istraumirala samo bi mi falilo da me jebeni čovek od 50 godina vaćari na sred ulice! I ovaj jedan mlađi pandur me je pitao el sam ok, dža bu, i rekao mi da pređem preko ulice na crveno doduše. A ovaj drugi je ostao da legitimiše i da se dere na ovu zagorelu matoru drtinu, jebem li mu sunce ja baš.
    Nadam se da su ga propisno ispičkarali.
    Uffff.... e tako, ova tema konačno ima svrhu što se mene tiče, obično sam samo nešto palamudila...

  5. črč, pa koliko imaš godinica kad te jure pedofili :)

  6. A brate to se tako taže zeko :)
    Legalna sam. :) Imam 22.
    Ali onaj manijak ima preko 50.

  7. Ima dana kad je bolje ne dizati jebenu glavudžu iz kreveta.
    Pojeo govno na ispitu, otišao na šišanje i kurva me unakazila, brijući se isekao sam celo jebeno lice...
    Šta je sledeće, pitam se.

  8. Опуштено, чрч, само су ме мало дркали и одма' пустили.

  9. ne brini hogare, murinjo te voli, to je važno

  10. Самхаин
    Опуштено, чрч, само су ме мало дркали и одма' пустили.

    Hahahah budalo :)))

  11. Samhaine, care! :)))))))

  12. au šta mi se sad desilo, bedak O.o
    odem ja da se istuširam, i uzmem kurton što mi stoji u torbici ko zna od kad, reko da izdrkam sa njim, i završim ja to pre tuširanja i umotam ga u gomilu wc papira i pokvasim da bi imalo veću težinu kao govno pošto neće da odu neke stvari ako su jako lake.
    I pustim vodu i ode to, sedim ja u dnevnoj sa mojima, i keva ode posle 20 min do kupatila, i samo odjednom žena kao ''AAA ŠTA JE OVO U ŠOLJI'' a meni mrak na oči, odmah sam znao šta je...ladno kurton nije otišao niz cev, otišla je ona ambalaža sa papirom, a kondom nije O.o

    znači ne znam kako da va opišem koji me je blam, zaključao sam se u sobu i iz protesta neko vreme neću izlaziti, jbt imam godina ko mator konj, em živim sa roditeljima em nemam devojku em me matorci uhvate da drkam, i to sa kondomom jbt...

  13. @Petar Pan Pezo$
    Šta te boli kurac... Izdrkaj opet, biće ti bolje. ;)

  14. You just failed on so many levels...

  15. ma...za kaznu ga neću drkati jedno nedelju dana sigurno..

  16. Откуд ти идеја да кондом иде у шољу?

    Dečko me je ostavio. :(

    Оће то понекад...

  17. sa kojom te je ostavio? :(

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.