Moram nekom da se izjadam :((

  1. утрнула ми ђана јер се нисам јебала 2 месеца.:(

  2. Откуд ти идеја да кондом иде у шољу?

    pa brate znam da kondom sam neće da ode, al sam ga ja umotao u gomilu wc papira!

  3. Dečko me je ostavio. :(

    Није ни први, ни последњи.

    znači ne znam kako da va opišem koji me je blam, zaključao sam se u sobu i iz protesta neko vreme neću izlaziti, jbt imam godina ko mator konj, em živim sa roditeljima em nemam devojku em me matorci uhvate da drkam, i to sa kondomom jbt...

    Хахаха, РАЗБИЈАЊЕ!

  4. утрнула ми ђана јер се нисам јебала 2 месеца.:(

    što se žališ, idi JEBI nešto

  5. znači ne znam kako da va opišem koji me je blam, zaključao sam se u sobu i iz protesta neko vreme neću izlaziti, jbt imam godina ko mator konj, em živim sa roditeljima em nemam devojku em me matorci uhvate da drkam, i to sa kondomom jbt...

    lol jak si ti drkadzija kad nisi prskao po wc solji,plocicama,tepihu,farmerkama i ostalom

  6. http://www.stetoskop.info/Kondom-uputstvo-za-upotrebu-2739-c19-news.htm

    Предпоследњи пасус пре десет лоших изговора.

  7. Предпоследњи пасус пре десет лоших изговора.

    pa ja sam sve to odradio osim što nisam bacio u kantu...kontao sam da ako bacim u kantu da će da se usmrdi sprema pa će provaliti moji.

    maloletna, što te ostavio?

  8. da se usmrdi? brate, na koliko vi bacate smeće? na mesec dana? o.O

    maloletna, znaš kako se kaže - jedan se otego, drugi se protego. uživaj u slobodi u međuvremenu! :)))

  9. Па бацаш ваљда ђубре понекад?

    И ниси бре креснуо, тако да ниси одрадио све...

  10. Odradim dva dizajna do jaja a sad mi se ne javlja nijedan ch...A ustvari bi trebao da radim maturski.Ja sam jedno neodgovorno govedo i egomanijak.

  11. Остави ти њега и боли те уво лолололо

  12. Шта бих дао да имам само те тинејџерске проблеме... Памти добро, има после да се смејеш. А и паметно је то куш кад неко хоће да размисли....

  13. pa nemoj da ga vređaš i ponižavaš pred društvom, pa te neće ni ostavljati!

  14. Reci mu pred celim drustvom da mu je mali tuki. :)

  15. eh,... mlados - ludos! da su mi te godine a ova pamet... verovatno bih se smorila ko zmaj!

  16. znači ne znam kako da va opišem koji me je blam, zaključao sam se u sobu i iz protesta neko vreme neću izlaziti, jbt imam godina ko mator konj, em živim sa roditeljima em nemam devojku em me matorci uhvate da drkam, i to sa kondomom jbt...

    Koji si ti muškarac i autoritet!? Umesto da si mrtav 'ladan rekao:
    - Drkao sam kurac u kurton, što je l' ima nekih problema?!

    ti se zaključao u sobu k'o curica... Užas...

    Mira_91

    утрнула ми ђана јер се нисам јебала 2 месеца.:(

    Ovo mi je još manje jasno... Žensko, a ne jebe. Kud ide ovaj svet...?

    Nego, da vam ja otvorim oči, kad već n' umete sami. Lepo se povežite, pa spojite lepo i korisno.

    maloletna budala :)

    Dečko me je ostavio. :(

    Ko mu jebe mater, neka crkne! Naći ćeš boljeg. Samo nemoj na Vukajliji, života ti. Ovdašnje je sramota što drkaju, a neki i ne jebu, kako čujem.

  17. maloletna, i mene moj, ali.. ne očajavaj bre, sve se dešava s razlogom ;)) možda ti se desi k'o meni pre dva sata, da odeš na neplanirani dejt sa jaaako kulJ švajcarcem koga si slučajno upoznala u meku, "koz jur kjut" :)

  18. Čekajte, šta je sad ovo, jadanje ili hvaljenje?

  19. Mira_91
    утрнула ми ђана јер се нисам јебала 2 месеца.:(

    Jeste da si trol, al moram da ti kazem. Uzmi nogaru od stola ili stolice, pa neznim, a zatim i ubrzanim, divljackim pokretima izubadaj svoju djanu, steta to da utrne.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.