Moram nekom da se izjadam :((

  1. ju ju ju, šta ću sve ovde da pročitam...

  2. Christine

    maloletna, i mene moj, ali.. ne očajavaj bre, sve se dešava s razlogom ;)) možda ti se desi k'o meni pre dva sata, da odeš na neplanirani dejt sa jaaako kulJ švarcarcem koga si slučajno upoznala u meku, "koz jur kjut" :)

    Ahahahahahahahha, pa, što nisi sa Švajcarcem i dalje, nego jašiš po tastaturi, nolajferko jedna? :P

  3. Kako može da ti utrne đana ? Zar ne možeš da masiraš il' tako nešto ?

  4. prošla mu pauza bre, radi u meku :D
    ali, nje, nisam mu dala broj. nije dovoljno plav :D

    elem, maloletna, uzmi samo jedan sladoled ili čokoladu i sve će biti kul ;)

  5. Tjeeeeee... Brzo, trči do Meka i da ga čekaš ispred dok mu se završi smena. I obavezno da mu daš broj čak iako se brani da neće. Ako krene da beži, ti ga sapleti, klekni mu na grudi i trajnim markerom mu ispiši broj na čelu. Samo moraš bekvrds, da bi mogao da pročita u ogledalu :)))

  6. Плав а? Пар локалних скинса може да га наплави колико ти душа иште....

  7. mrmunu, dosado, imaš pvt.

  8. Ипак ће Мрмун да га плави? Зато је значи он вежбао згибове....

  9. Ово је половично јадање, половично питање...
    ШТО СЕ ЈЕБЕНА БРЗИНА ДАУНЛОУДА СМАЊИ ПРЕДВЕЧЕ!!!???

  10. zato što se masovno loguju pa zakrče mrežu....

  11. Svaki novi zemljotres mi skrati život za pokoju godinu. Ovaj od malopre mi je oduzeo makar tri.

  12. Kakav zemljotres? Gde? U Banja Luci?

  13. Ocajan dan. Prepesacila ceo grad. Pokisla. Vetar me produvao. Divota.

  14. Da brate. Sedim ja za kompom, gledam svog posla, kad ono - zaleluja se tlo pod noglama. Čekamo da izveste o jačini.

  15. Nije džabe Baja Mali Knindža rek'o:"Oj kako sam stres'o Đuku, k'o zemljotres Banja Luku!"

    http://www.youtube.com/watch?v=qoIu4ORQVLk

  16. jebote, svaku noć kad dođem s posla očekujem neke tračeve na vuki, neku zajebanciju, večeraas, pfff, go kurac. neću!

  17. Treba da naučim dva teorijska predmeta, predavanja iz celog semestra za nekih nedelju dana (bez ovog sad vikenda, jer je jelte prvi maj). A stavila sam 20+ filmova da se skidaju. Došla mi je inspiracija...
    Nisam normalna.

    :traži pištolj po sobi:

  18. Nedostaje mi stara vuka.
    Nedostaje mi dolazak na sajt, prelistavanje par definicija, pregled svih postera na sajtu, i odlazak na čet.
    Nedostaje mi stari čet.
    Nedostaje mi "topla" dobrodošlica novim članovima.
    Samo u kotao što ih nismo smestili, koliko je bila topla.
    Nedostaje mi vreme kada novajlije nisu smele da priđu četu jer su ga po ceo dan čuvale Storma, Črč, Vejv, Mylyca i Mara od istih.

    Najviše mi nedostaje ovo:
    http://vukajlija.com/var/products/posters/201008/20082/ajde-nam-sad-lepo-rec.jpg?1301801547

    Danas na čet uleće ko god stigne... I niko se ne buni. Niko ih ne žigoše i vrši mentalnu torturu nad njima. Nedostaje mi to...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.