Moram nekom da se izjadam :((

  1. jao, čuknula sam nečije auto, izgrebala mu boju i pobegla.

  2. ''čim se sprijateljim sa nekom ženom, ona istog trenutra postaje ljubomorna(i još neke stvari, ne sećam se)''

    i obrnuto. to je skoro tačno. ja imam jednog druga koji mi je baš drug, i stvarno međ' nama nema hemije.

  3. noge mi se usmrde za cas

  4. Kad mi je trebao Tviter nije mogao da se otvori. Sad kad mi ne treba radi odlično. Peder. Ogavni. I onaj kit koji se prikazuje. Nabijem mu ga.

  5. Izgubila knjigu iz biblioteke, tj. sakrila je od same sebe. Uštedela pare za novu, al' juče mi ispadoše iz džepa dok sam bežala od kučića što me pojuriše na putu do kuće...

  6. Burzum

    Јебено време ће бити усрано у ових пар преосталих дана одмора. После ће да засија звезда кад се буду спремали испити. ВАСИОНО ЧУЈЕШ ЛИ МЕ? ПОГАНИМ КЛЕТВАМА РАЗАРАМ СВОДОВЕ ТВОЈЕ, КУРВО НЕБЕСКА!

    juče

    Zajebala te Vaseljena, ahahahahahahahahahahahahaha!!!4

  7. Kako neko može da pije jebenu Cocktu!?
    Ovo sranje nije ni K od koka-kole, pepsi kole, sinalko kole, pa ni jebene frutela kole, mamu li im nabijem...

  8. САД ГЛЕДАМ ФЕЈТЛЕС УЖИВО НА НЕКИМ ФЕСТВАЛИМА И ПИЗДИМ ШТО НИСАМ ИМАО ШКЕ НИЈЕДАРЕД КАД СУ БИЛИ У БГ... БАШ ПИЗДИМ!

  9. Kostiću, ovo ti je najbolji poster dosad. Od ovoga kita bih napravila mljeveno meso.

  10. Под бр. 1 - Костићу, то баш и није јадање
    Под бр. 2 - Кокта је врх и не би требала ни да личи на Кока Колу јер фура свој фазон и не уклапа се у шаблон који намећу остале коле... Зато се ни не зове кола него КОКТА...

  11. Прерачунала сам се и уместо 6 кашика шећера, крнула 10 у фил за торту. Сад ћу уз комад торте служити гостима и инсулинску ињекцију

  12. Кокта је врх и не би требала ни да личи на Кока Колу јер фура свој фазон и не уклапа се у шаблон који намећу остале коле

    Koji je to fazon? Koji bi ukus ona trebala da predstavlja? Običan šit, što se mene tiče...

    Kostiću, ovo ti je najbolji poster dosad. Od ovoga kita bih napravila mljeveno meso.

    Taj mi je među prvima... :)
    Razumem te...

  13. Koji je to fazon? Koji bi ukus ona trebala da predstavlja? Običan šit, što se mene tiče...

    Па има неку своју фору неки екстракт неке биљке ил тако неки курац али све у свему није у оквиру тих кола срања... Ако ти је шит ко те шиша не умеш да цениш шта наши направе него потпомажеш америчку индустрију пијењем Кока Коли и тих гована....

  14. Kostiću, 'bemmumiša, reci nešto, bar da znam da si pročitao PVT.

  15. мрмунко хотује са штефијем лололололо

  16. Кокта је врх и не би требала ни да личи на Кока Колу јер фура свој фазон

    Sok fura svoj fazon? Zanimljivo.

  17. Ако ти је шит ко те шиша не умеш да цениш шта наши направе него потпомажеш америчку индустрију пијењем Кока Коли и тих гована....

    Наши? Зар не праве Хрвати "Кокту"? :)

  18. наши праве Гуарану и то је довољно!

  19. Mrmune, videh malopre... Odgovorio :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.