Moram nekom da se izjadam :((

  1. Наши? Зар не праве Хрвати "Кокту"?

    Slovenci.

  2. Милице, да фура неки свој фазон, не могу да смислим бољу метафору, јебига :)
    А Пеки, не праве хрвати него Словенци, али ја то сматрам нашом земљом без обзира што ми треба пасош. А и да их не готивим, драже би ми било да од њих купујем него од Американаца...

  3. Ако ти је шит ко те шиша не умеш да цениш шта наши направе него потпомажеш америчку индустрију пијењем Кока Коли и тих гована....

    Pijem ono što mi se pije i što mi se sviđa. Puče mi da je napravljeno kod nas, amera, kazahstanu ili rimskom carstvu. Važno je da je lepo.

  4. Pijem ono što mi se pije i što mi se sviđa. Puče mi da je napravljeno kod nas, amera, kazahstanu ili rimskom carstvu. Važno je da je lepo.

    +1
    Isti ti kurac đe je napravljeno. Još treba da pravimo nekakvu rasnu diskriminaciju kad je hrana u pitanju. lolo Ne nego još i odjeću isključivo s naših prostora da nosimo.

  5. Ne nego još i odjeću isključivo s naših prostora da nosimo.

    Наравно! Нисам фармерке купио да нису из Пазара... Ово остало се прави по Тајванима, Вијетнамима и разноразним амима али су то земље које нам нису ништа посебно урадиле у прошлости тако да то пролази...

  6. Наравно! Нисам фармерке купио да нису из Пазара... Ово остало се прави по Тајванима, Вијетнамима и разноразним амима али су то земље које нам нису ништа посебно урадиле у прошлости тако да то пролази...

    Чек, хоћеш да кажеш да носиш то што се прави у тим амима, или да не носиш?

  7. Носим бре, али то кажем, нису нам ништа толико лоше урадили да би морао да их избегавам, једноставно не могу некима нешто да заборавим, тврдоглав сам...

  8. Носим бре, али то кажем, нису нам ништа толико лоше урадили да би морао да их избегавам, једноставно не могу некима нешто да заборавим, тврдоглав сам...

    Јел има неко овде ко студира економију, па да објасни човеку шта значи термин "јефтина радна снага", и да му објасни ко једини зарађује кад Најк отвори фабрику и Индонезији? :)

  9. Ја бих могла. али има тема на форуму, Купујмо домаће тако нешто, где смо објаснили то већ :)

  10. Схватам ја све, чак се ја бавим тим правно-економским причама и сам, али оћу да ти кажем да не купујем она срања на којима пише "Маде ин Чајна, фор маркетс оф УСА" него оне које се праве за источну Европу јер то не иде њима него неким квази компанијама чије је име на цени једино код нас и у Таџикистану...
    Зато сам толико и пљувао зиљаву странку јер они подржавају брендирање, маркирање и сл. :)

  11. Пфффф, и очекивао сам од тебе да објасниш човеку. :)

    Лоле, то што си сад рек'о, тол'ко нема никаквог смисла. Ако ти је толико стало до тога да бојкотујеш америчке комерцијалне производе, онда тек не би требало да купујеш ствари прављене у Кини, Индонезији, Вијетнаму, Ел Салвадору и слично.

  12. Koji je to fazon? Koji bi ukus ona trebala da predstavlja? Običan šit, što se mene tiče...

    Па има неку своју фору неки екстракт неке биљке ил тако неки курац али све у свему није у оквиру тих кола срања... Ако ти је шит ко те шиша не умеш да цениш шта наши направе него потпомажеш америчку индустрију пијењем Кока Коли и тих гована....

    ovaj, volim ja koktu (mozda malo i vise od kokakole), al trebali ste da vidite reakciju drugara iz irske kad smo narucili cocktu u nisu:

  13. Зато сам толико и пљувао зиљаву странку јер они подржавају брендирање, маркирање и сл. :)

    Ziljava stranka nema nikakve veze s ovom pričom. A kad već pomenu, ne sjećam se da smo ikad to pomenuli, možda kroz žešću zajebanciju.

    I sad si me natjerao da se zapitam kuda ide ovaj svijet. Znači, ti prije nego kupiš najobičniji majicu ti ćeš 156 etiketa da pročitaš, da vidiš ko proizvodi, koliko je plaćena radna snaga, za koje je to tržište, i tek onda da je kupiš?

  14. Лоле, ја ти препоручујем да купујеш само јефтиније, таман да се на марсу прозиводи, што нема шансе, јер би трошкови транспорта били велики, али хипотетички узмимо :)

    Шалим се, максимизирај бре своју корисност, гледај своје дупе. Што би се ти борио за државу и куповао као домаће, као ионако већина тих "домаћих ствари" нису домаће. Па пијемо дукатове јогурте, лижемо ледо сладоледе и сличне зајебанције :)

  15. Да али ја то сам не могу да решим јер је прозиводња одеће код нас сведена на минимум, и то је жалосна истина. Сад једино што нешто узмем то је с времена на време нека кошуља из Првог маја а и они одлазе до курца.
    Ал зато подржавам купујмо домаће за све што има конкурентности наших производа према иностраним. Купујем у Идеји уместо у Метроу, пошто је Идеја хрватска а Метро швапски, мада против Шваба и немам толику неку нетрпељивост...

  16. Sad da se izjadam. Pročitala sam glupost i odoh d 'umrem.

  17. ovaj, volim ja koktu (mozda malo i vise od kokakole), al trebali ste da vidite reakciju drugara iz irske kad smo narucili cocktu u nisu

    Počeo sam da se smejem i pre nego što sam otvorio defku :D

    A baš jutros, dok sam pio ovaj šit, razmišljam kako ameri i englezi gledaju na to, ima rek'o sigurno i kod njih kokta... :)

  18. Мене ме интересује како Амери читају Кока Кола?
    Колко ми се чини из филмова они кажу или Коук или Коула, никад заједно...

  19. zovu je kouk ovde, kao i kokain. samo koula nikad nisam cuo.

    Nego ja imam veci problem:
    1. Treba odem u kupovinu, prazan mi frizider.
    2. Treba usisam kucu.
    3. Treba malo da prisredim...
    4. Treba i sebe malo da prisredim, uraso sam.
    5. Mrzi me da se pokrenem.

    Jebe me ovo pod 5.

  20. Jebe me ovo pod 5.

    Realno, samo to i jeste problem. Motiviši se nekako. Mada, to i sam znaš da treba da uradiš.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.