Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nemam ni dinara, a sad će utakmice da mi počnu, hoću reći, nemam da jedem, a zakasnio sam u menzu...

  2. Naredila mi žena da očistim pola kile oraha i sve to sameljem za tortu, jebala je torta...

  3. Eh... Pa šta je pola kile oraha? Kakva je to torta bez bar kilo? Budi dobar i reci joj da je pogrešno pročitala recepAt :))

  4. Стварно бре Бојане, па ти јел си из Лесковац ил' ниси? Ти би требАо да знаш да жену дупе краси, а торту ораси.

  5. Ти би требАо да знаш да жену дупе краси, а торту ораси.

    Znam brate, al puna kesa bre, treba to očistiti sve, pa posle samleti, a mrzi me u pičku materinu...

  6. Znam brate, al puna kesa bre, treba to očistiti sve, pa posle samleti, a mrzi me u pičku materinu...

    Замисли да треба лешнике, и биће ти лакше, веруј ми!

  7. Замисли да треба лешнике, и биће ти лакше, веруј ми!

    To brate, uteši me malo...:traži klešta za lomljenje oraha po fiokama.

  8. aj,sad,ne kukaj,pa ti ćeš prvi za tortu da se 'vataš!:)

  9. данас сам одигро тикет који је имао следеће парове....

    гледам га сад и не верујем шта се дешава!

    Ћезена Интер 2 (1:2)
    Вимблдон Гримзби 1 (2:1)
    Сошо Нанси 1 (1:0)
    Атромитос АЕК 2 (0:3)
    Бешикташ Галатасарај 1 (2:0)
    Јанг бојс Тун 1 игра се и даље, засад је 0:0
    АПОЕЛ Анортозис грешком 2 резултат 0:1

    АЛИ ЈА ДЕБИЛ ПРОМЕНИМ ТО И СТАВИМ КЕЦА ТУ! Е САД ЧЕКАМ ДА ПАДНЕМ НА ЈАНГ БОЈСЕ ЈЕР НЕ БИХ ПОДНЕО ДА МЕ ОБОРИ ОВО ШТО САМ ВЕЋ ИМАО НА ТИКЕТУ! АААААААААААААА
    ЕДИТ: Повео Тун, до јаја, нећу пасти само на то

  10. Neki degen probao da mi uđe u stan nekoliko puta dok mi trudna žena, šesti mesec bila sama. Ceo dan ga čekam sa čekićem da ga malo...nasekiram. Al' imam problem..nikako da se pojavi....

  11. Лопатице ме боле.
    Ужасно се осећам цео дан и не могу више...

  12. ЕДИТ: Повео Тун, до јаја, нећу пасти само на то

    Да, пораз је слађи кад је комплетан лоло

  13. Лопатице ме боле.
    Ужасно се осећам цео дан и не могу више...

    Сад да сам само пола процента вечи шабан него што јесам, написао бих: "Хоћеш да те измасирам?" лолололо ТЕТРАПОБЕДА! Стављајте у омиљене коментаре и постове.

  14. Сад да сам само пола процента вечи шабан него што јесам

    Хаха!

  15. Опет ме једу моје бубе.

  16. Imam neki utisak da jedna milfara iz mog kraja hoće da me vrbuje za svoju debilnu ćerku, jer misli da sam dobra prilika za nju. Mislim, tu ženu bih odradio bez problema ako bi htela da mi da, ali me brine njena ćerka, jer je ultra ziljava, nafurana, kažu mi da se arči sa kim stigne i bojim se da zbog svoje potencijalne bakteriološke neispravnosti nije dobra prilika za mene. Ne znam šta da radim i to me jebava ovih dana.

  17. Пада киша баш ми жао ових роштиљџија... :((((((

  18. Meni zao sto ne mogu da odem tamo gde svi kampuju da im otmem malo meeeesaaaa.. :'((

  19. Uhvati se za guzu, eto ti meeeeesaaaa...

  20. Ma kakva guza, ja nudim kobaju i to onu sremsku. :P

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.