Moram nekom da se izjadam :((

  1. pff.. bolje bi mu bilo da jeste. mrtav.

  2. U gadna greška. Što više trčiš za njim, više će ga boleti uvo za tebe. Nisi trebala da ga cimaš toliko. Jednom baciš udicu i budeš strpljiva, i doćiće. Više će te poštovati onda kad samu sebe budeš više poštovala. Nemoj trčati za njim, treba on za tobom.

  3. Čuj, spavao...mladi ste vi još, uživajte:)

  4. Veruj mi da nije spavao, ali nema veze. Sve je dobro što se dobro... :)))))

  5. Laže, maloletna. Spavao, a s kim?

  6. Малолетна, још ти ветар капу носи. Јбг, тако је за сад. Проће не брини! Ал знам да је зајебано за сад...

  7. Spavao sam, ko kaže da nisam?

  8. more.. maloletna, znam kako je to kad brineš. još ako si sa nekim matorim k'o ja što sam bila, pa ne odgovara po čitav dan na poruku, odma' pomislim da ga šlog strefio il' nešto slično.. godine su to :D

    ali, dobro ga ti izribaj kada se budete čuli ;)

  9. Maloletna, pošalji to u pičku materinu. lolol

  10. Pa sad, Borko, ja jesam klinka, ali on je relativno stariji.
    Mislim, još malo pa će napuniti 20. Nervira me tako.

    Па зато ти и кажем. За пар година ти ћеш тако да зезаш друге.

  11. Постујем ово по други пут, ујеба ми Вукајлија први пост....

    Maloletna, pošalji to u pičku materinu. lolol

    +1

    Никад нећу разумети због чега девојке (које су генерално много више од мушкараца у ситуацији да могу да бирају) допуштају да их неко понижава тиме што им се не јавља.

    Да ја којим случајем имам неку девојку која би тек тако прешла преко мог нејављања њојзи, мислим да бих је врло брзо испичкарао, јер нећу да будем с девојком која допушта да је газе и омаловажавају. Жестоко бих је напичкарао и отерао у пизду материну.

    Уосталом, да је тај лик иоле нормалан, имао би девојку својих година (јеботе, матор коњ, студент), а не би тражио девојку у основној школи. Тако да... Лепо каже Милица. Терај то у три лепе.

    Извињавам се на искрености. :)

  12. Stvarno nesto ZESTOKO mora da bude sjebano u glavi da bi se covek od 20 godina zabavljao sa devojkom od 15. Meni je vec to dovoljan razlog, bez ulazenja u bilo koji drugi prekrsaj.

  13. Kada sam ja bio u osnovnoj, znaš kako smo gledali na devojke koje se zabavljaju sa onima koji idu u srednju, a kamoli na fax?

    EDIT: Jbteee, kako ovo starinski zvuči :)

  14. Костићу девојка иде у средњу а слажем се са Чимијем, терај то у три лепе...

  15. džer, kostiću, aman.. preteraste. ne znam je, ali deluje kao fina devojka, a vi je napraviste na neku promiskuitetnu cavu.
    i nema ničeg lošeg da devojka bude sa starijim likom i obratno, ukoliko se kontaju, ukoliko ne, onda a u pičku materinu :D

    i da, slažem se i ja sa džimijem.

  16. слажем се са Чимијем, терај то у три лепе...

    Put do pakla poplocan je dobrim namjerama...

  17. Која је ово фора Џими с есложи са Кристином, а онда се она сложи са његовим слагањем с њом ахахахахах

  18. on se složio sa milicom, čitaj bolje bre :D

  19. Upravo sam pročitala naslov teme: Moram nekom da se izujedam... Evo, jadam se da mi nije dobro. xĐ

  20. i nema ničeg lošeg da devojka bude sa starijim likom i obratno, ukoliko se kontaju, ukoliko ne, onda a u pičku materinu :

    Нема ништа лоше, ал' ако девојка има минимум 18-20 година. Онда нека буде и са четрдесетогодишњаком, нема везе.
    Али шта реално зна девојчица од 15 година? Јесте да године нису мерило зрелости, али дете је дете.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.