Moram nekom da se izjadam :((

  1. ma maloletna, man' se ta ćorava posla, nađi nekog ko te je dostojan i tako te fore. nikad nemoj biti sa momkom koji te kulira i koji kasni. niiikad.

  2. Ali ne zvuči tako bolesno, vidite ja imam šesnaest i po, a on devetnaest.
    Nije tako pedofilski. Barem je u ovim seoskim krajevima vrlo često. :D

    Истина је да су те ствари врло уобичајене у руралним и полу-руралним срединама. Каква је на пример моја селендра. Моја бивша другарица је била с ликом који је исто тако имао 19 година, а она је имала 12. И фурали су док она није завршила основну. Онда се пустила у промет, дуга прича... Хоћу да кажем, све је то лепо, али тај лик је свакако био патник. Макар у мојим очима. :)

  3. Cero, u grob ce te oterati ovi s internet, to ti ja kazem. Svoju srecu u svoje ruke, a ovo sto kazu man se corava posla oce da kazu da se manes internet foruma da bi shvatila sta oces. Sto ljudi sto cudi, a ti kako oces.

  4. Па шта има лоше у тома ево ја сутра пуним 16 а био сам месец дана са буразеровом ортакињом која је сад прва година факса.

    А, па не рачуна се кад је обрнуто, кад је девојка старија. :)) Мада, опет ми ту нешто смрди. Или си МНОГО добар фрајер и сл, или је она много очајна била да нађе дечка. :) Или нешто треће, па ја нисам упућен. Типа да имаш дваеспетицу у гаћама.

    Ево ђеца од седам година почињу да се мувају бре.

    Знам. Туга, Лоле, туга. :/

  5. ја сутра пуним 16 а био сам месец дана са буразеровом ортакињом која је сад прва година факса.

    kolko su mi jadni oni likovi što sa 21-22 imaju ''ribe mlađe po 5-6 i više godina, isto tako su mi jadne i ne mogu da razumem ovakve devojke...Aj shvatam da neke vole kad je dečko mlađi, al ovo mi preterivanje, msm ipak si ti baš baš klinac još uvek, a ona devojka već na faksu, to mi nekako...iskreno da vas vidim negde na ulici da se šetate verovatno bi počeo da se smejem.

  6. da se ja lepo izjadam, zato tema služi..
    imam net još manje od pola sata, a on me jebe do zla Boga, jbte, nevinos' mi uze, kako posle da se udam?? :/ jebeni kapitalisti nesposobni.

  7. džer, kostiću, aman.. preteraste. ne znam je, ali deluje kao fina devojka, a vi je napraviste na neku promiskuitetnu cavu.

    Ne znam otkud ti takav kontekst, ja nista slicno nisam hteo reci. Za druge ne znam. Ni na kraj pameti mi to nije bilo. Nego ima milion razloga zasto je tako nesto pogresno, i vrlo malo izuzetaka bi se moglo naci u korist takve price.

  8. dzabe pisah definiciju.. :/

  9. ПС: Обојица цитирате део са рођенданом а нико да га честита :/

    Па, чек, није још прошло дванаес'!

  10. А, па што онда не рече ''данас''? :))
    Срећан ти рођендан, Лоле, ево ти једна виртуелна торта, па ти види шта ћеш с њом:

    http://www.mentalfloss.com/wp-content/uploads/2007/05/435_rubiksCake.jpg

  11. ПС: Обојица цитирате део са рођенданом а нико да га честита :/

    srećan rođendan matori, i da ti kobaz uvek bude ovlažen, ne bitno dal su starije ili mlađe!

  12. Mrzim jebenu karmu.
    Mrzim jebeni kosmički poredak.
    Zašto sve jebeno mora da bude u ravnoteži?
    Ako nešto krene kako treba, zašto mora nešto drugo da krene po zlu?
    Živote, jebi me još malo, kad si već počeo, JEBI ME!

  13. A ti, zajebi tog kretena. Ako se ne javlja, znači da ne misli na tebe. Ne zove jer mu i ne padaš na pamet. Ne sviđaš mu se, ne voli te, ti si tu za njega samo kada mu je dosadno.
    Ne zaslužuješ ga, nađi drugog.
    Ili budi sama dok bolji ne naiđe.
    Bolje je.

    Veruj mi, znam.

    Bio sam takav.

  14. Dok, batali to. Ako radiš ono što ne voliš, nećeš daleko dogurati. Mrzeo si taj posao pre. Mrziš ga sad. Mrzećeš ga i sutra. Da li želiš da ceo život provedeš na mestu koje mrziš?
    Da se ceo život patiš i stresiraš jedva ustajući i odlazeći na posao sa kog jedva čekaš da izađeš i pobegneš?
    Daj otkaz.
    Nađi nešto bolje.
    Nađi nešto što voliš.

  15. Jbg, ne da mi se da radim ono što volim jer ne primaju direktore nigde, bar ne sa mojom školom :))

  16. Direktor nije san.
    Šta je to što voliš da radiš? U čemu uživaš, osim u sedenju i neradu?

  17. Ima li još neko sličnih problema?

    Pa.... nema, izuzev 90% stanovnika Srbije.

  18. E blago Stefanu, on izgleda spada u onih 10% čim ne razume :))

  19. Stefan je među 0.0001% stanovništva.
    Stefan razume.
    Stefan razume, ali ipak radi ono što ne treba.
    U nekoj meri.
    Stefan se trudi da promeni to što mu smeta.
    Stefan je bio jako ljut kada je pisao svoj prethodni post.
    Stefan je sada jako sjeban.
    Stefan opet ima problemna sa par svojih ličnosti.
    Stefan trenutno priča u trećem licu jer mu je prvo u nepoznatoj fazi.
    Stefan trenutno nije dostupan. Molimo ostavite poruku.

  20. Dođi da te zagrlim :))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.