Moram nekom da se izjadam :((

  1. Трезан сам скроз. ;(

  2. Боли те курац, ти бар имаш разлог да пијеш. Тачније немаш, пошто је лик дебил и то ћеш и сама схватити кроз неко време. А вероватно ћеш и себе сматрати за болида кад се будеш сетила како си била сјебана и размишљала о томе. Али добро, то ваљда мора да се прође, то су те године.

  3. Maloletna, (izvini što ti se tako obraćam, ali takav ti je nik) i ja sam tako u 16. godini bila zaljubljenja u jednog dečka (to je trajalo od 7. razreda)... Nikad nismo bili zajedno, ja patila, pisala pesme i tako to, znaš kako ide i odljubila sam se tako što se pojavio drugi dečko u kojeg sam opet bila nesrećno zaljubljena... Mislim, ja nisam imala sreće, ne znači da nećeš i ti, naravno :) Poenta je u tome da će sve to proći i da će se neko drugi pojaviti :) Evo, ja tek sa svoje 22 mogu da kažem da sam srećna na to polju, tako da, sve u svoje vreme :)

  4. Ja sam sreću našao tek kao duplovani tinejdžer... imate vi više dana nego kobasica pred sobom.

  5. A mene neće ta sreća nikako, mašim na kladionici već duže vrijeme. Nikako da ubodem tiket. Prije bih pogodio da poslušam Džankee-ja.

  6. Idu mi šiške u oči.

  7. Moram da vam se izjadam,mislim da sam autor sa najbednijim odnosom živih i mrtvih defki.
    Imam 79 živih definicija, i 74 obrisane.

  8. Natonato, šnalice :D

  9. Jok, zakazala sam frizeraj za popodne!

  10. Pa što kukaš onda? :D

  11. joj ljudi blago vama :(
    meni nije ništa, ništa me ne boli, nisam nervozan ... diže mi se kita i kad treba i netreba...
    šta da uradim da i ja budem "posran"
    :˛(

  12. Stani ispod drveta lolo

  13. Na mene su se upravo posrali... a posle i zapišali, pa ponovo posrali da se bolje primi...

  14. Ne mogu ni to da pustim, na poslu sam, pa je zabrana... Eto, sve je protiv mene...

  15. a joooj :(
    :(
    šta reći... obično smo mi ti koi kreiramo dan i raspoloženje... izgleda da to baš i nije slučaj ovde...
    ...sve go crnjak...

  16. Moram da vam se izjadam,mislim da sam autor sa najbednijim odnosom živih i mrtvih defki.
    Imam 79 živih definicija, i 74 obrisane

    Čuj, pa ja imam 87 živih i 135 na groblju, pa se opet kurčim da sam solidan autor.

  17. moram da vam se izjadam da mi slabi jebu mamu danas:
    http://vukajlija.com/mamojeb/337340

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.