Moram nekom da se izjadam :((

  1. izgubio sam soma dinara negde u sobi

  2. Запросио сам једну ауторку преко приватне поруке, али ми не одговара.

  3. I ja sam od Tijane trazio da mi posalje neku sliku na PVT, a ona ne posjecuje forum. Dajte se urotite za mene!

  4. Po 10 jebenih minuta mi otvara stranicu, i ne mogu da ostavim komentar iz prve, moram po 3 puta minimum da pošaljem da bi prihvatilo, u kurac!

  5. http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226617_1788292620166_1025082948_1592042_4010865_n.jpg

    Не морам даље ништа да пишем, довољно је ово... Моја цурица.. И што ја сад да радим...

  6. Иако сам иначе баш онако супер грађен, ево ухватим се за стомак а оно шака пуна сала. То није лијепо, но но. Како је отоплило, почео сам мимо тренинга у теретани и да трчим. Али проблем је, не лези враже, што као нестрпљива омладина мрачних деведесетих желим све и одмах. Пијем зелени чај, рече ми јаран да то поспјешује сагорјевање масних наслага, ал слабо то. И онда се растужим, попијем једно два, три пива и наждерем се месине. Сутра устанем супер расположен, спреман за нове побједе, попијем зелени чај, истрчим се, онда се опет сјебем, попијем два три пива, и наждерем се месине. Не морам говорити шта радим дан послије тог и послије тог и послије тог дана кад сам видио твоје лепо лице, знао сам да нама ових дана лепо биће, дотерана коса, тај тен и то тело, такву луткицу да пропустим, то не бих смео. Фанки Џи.

  7. Ništa, kaži da ima pivo od Remea. :) ko te jebe, kad navijaš za pogrešan klub. :)

  8. Брате, уз тебе сам :*

  9. Surovi vas je sve prejebao sa definicijama na groblju. :)

  10. Znam Smare. Konačno si i ti shvatio da navijaš za pogrešan klub. :) :*

  11. Ništa, kaži da ima pivo od Remea. :) ko te jebe, kad navijaš za pogrešan klub. :)

    Чујеш, чујеш, како не :Р

    Одричем је се ја преко новина :)

    Е, да, људи, мени не може да се дигне кад се напијем... Нисам мртав пијан, али оно не може...

  12. СМаре, твој пост ме асоцирао на ономад кад нисам могао да свршим. Чудна асоцијација... УглавнЕм, јеб'о сам баш онако добро и предуго, док мала није рекла не могу више. Како сам се тад моћно осјећао, е!
    Ово је више за ону тему ђе се хвалимо, ал кад сам већ ту...

  13. Faca jebe a ja ne.
    :(

  14. Па не јебем ни ја тренутно Славкане, ово сјећања навиру.

  15. Al' jebaćeš a ja neću :(

  16. Де де, неко има Шкоду Октавију, а неко јебе... Повремено.

  17. Ja nit imam Škodu Oktaviju, nit jebem. :(

  18. Смаре, мени се диже, ал' у празно. :(

  19. Koji si ti đikan faco. :)
    Jebiga, nije svakome ćale Čedo te apropo toga ne može svako ni da jebe. :P

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.