Moram nekom da se izjadam :((

  1. Спава ми се а морам да радим. И уместо да одрадим шта треба, ја једем говна овде јер немам снаге да радим пошто ми се спава. авај.

  2. Оћу боли ме курац још и да дркам сад

  3. Probudila me sestričina malopre, javila mi se sa malog odmora, u toku joj bio pismeni na temu "U kakvom svetu živim". Nisam bila u stanju da smišljam nešto, a očigledno joj bila frka pa sam joj poslala jedan Jovičićev post. Izvinjavam se Jovičiću na krađi. Kakve teme daju deci danas...

  4. Ako boli, nemoj onda.

  5. луцидан си џоноване од јутрос, ту нема спора!

  6. reme
    Imam raspalu temperaturu, 39. Prikucan sam za krevet.

    Prepisujem.

  7. Kleverbot mi je rekao da sam dosadna i da mora da ide. Tuga.

  8. Stormborn
    Kleverbot mi je rekao da sam dosadna i da mora da ide. Tuga.

    Brateee :) Tuga stvarno, što za početak imaš valjan razlog da drndaš kleverbota...
    Ccc... Nisam zadovoljna dušla :P

  9. Brateee :) Tuga stvarno, što za početak imaš valjan razlog da drndaš kleverbota...
    Ccc... Nisam zadovoljna dušla :P

    posipa se pepelom Forever alone!

  10. Haha nije vama lako.

    Moram da učim, imam dva kolokvijuma a ne da mi se. Visim ovde ko budala, a već mi pada na pamet da odgledam neki film. Ma nek ide sve u tri lepe, odoh da gledam kamiondžije!

  11. Teče mi godišnji odmor, a jel vidite vi koje je faking bladi ružno vreme. Ću se besim!

  12. I ja moram da učim ! Al' me mrzi sve me mrzi ovo jutro !

  13. Ja još nisam počeo da gledam film... ne mogu da se skinem sa vuke!

  14. Nešto mi fali na laptopu, jebem li ga šta, pa ne mogu da komentarišem definicije.
    Na forumu mogu otežano da ostavljam postove, a sve me nešto mrzi da čika Kajzenu pošaljem printskinove.
    Mislio sam da je nešto do Jave, ali nije, 'bem mu miša.

  15. Tako meni kad sam na poslu...

  16. Мени се то гајби нон стоп дешава. Не могу буквално један пост да напишем. Морам да га копирам па да стендбајишем, да видим дал' се послао. Смара до јаја.

  17. meni se to redovno desava kad mi uspori net ili kad je sajt preopterecen...

  18. Nije do sajta ili do neta... kući na kompu bez ikakvih problema mogu sve to. Nešto fali samom laptopu.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.