Moram nekom da se izjadam :((

  1. Чкама лама, кад смо већ код ових секси (хихи) тема, да те приупитам: јел ти лижеш пичку? Примјетио сам у једном твом коментару да си велики фан, што је супер. Паа, да подјелиш искуства...

  2. Ponadao sam se da će zbog mog prethodnog posta ribe sa osećanjima da nagrnu na moj pevete da bi se jebale sa mnom u oktaviji koju bi mi neko milosrdan isto tako dao. Jebiga. Razočaran sam.

  3. reme

    Ja nit imam Škodu Oktaviju, nit jebem. :(

    А нећеш ни модерисати. Баш вала тужно :)

  4. Vidiš Katija. :( možda bih i jebao da sam moderator, za drugo mi i ne treba. :(

  5. Reme, drž' ključeve. No da znaš, ako meni nije pomogla da obrnem nešto, neće ni tebi. Kapiram da je ukleta.

  6. Fala Slavko bog ti dao zdravlja i sreće. I da jebeš nešto brate. :)

  7. Смаре, мени се диже, ал' у празно. :(

    Ех сад... Диже се и мени кад сам нормалан, него кад сам пијан кад треба неће, а овако мислим да би се дига ка манит... Јебем га да га јебем

    УглавнЕм, јеб'о сам баш онако добро и предуго, док мала није рекла не могу више.

    Ја се једном сморио, не она, него ја... И река сам јој СМОРИХ СЕ, НЕ МОГУ ЈА ВИШЕ, ОДОХ КУЋИ...

  8. А једном ме звала једна цура тако да радимо нешто, и ја био са другаром и рекао му ''Не могу ја, брате, црњак ми је сад да идем, љепше ми је кући фино да издркам, исти ми је курац...'' људи, ја никад такав шамар нисам добио ни од кога као од њега то вече, глава ми је звонила два дана :)

  9. Чкама лама, кад смо већ код ових секси (хихи) тема, да те приупитам: јел ти лижеш пичку? Примјетио сам у једном твом коментару да си велики фан, што је супер. Паа, да подјелиш искуства...

    Па није пичка курац да је не лижем. Нормално да сам фан. Ваљало би отворити засебну тему о тој племенитој дисциплини лизања.
    Али, хихих, мало сам стидљив, па ако хоћеш можемо да наставимо преко пввт-а. Хихи. :*

  10. Испросипао сам пиво по тек опраним панталонама, а и свршио сам на леву ногавицу. :(

  11. Испросипао сам пиво по тек опраним панталонама, а и свршио сам на леву ногавицу. :(

    Пу, дабогда ти се осушиле руке, да ти се осуше, а и курац заједно са њима! Спалио бих те пред црквом, срам те било, да те срам буде, чуш пиво просуо... СТИ КРШТЕН?!?!

  12. МИСЛИШ ДА ЈЕ МЕНИ СВЕЈЕДНО!?

  13. Иди и изговори 10 молитви, како год се оне звале сад за то, да би ти било опроштено, јер пиво ни бог не прашта, а не ми обични смртници!

  14. Prvi maj proveo radeći, kakve sam sreće i naredni vikend nema odmora.

  15. Немам буксне.. :(

  16. gladan sam i smrdim i spava mi se. Nemam šta da jedem, nemam tople vde, krevet nenamšten...au kurc!

  17. Не морам говорити шта радим дан послије тог и послије тог и послије тог дана кад сам видио твоје лепо лице, знао сам да нама ових дана лепо биће, дотерана коса, тај тен и то тело, такву луткицу да пропустим, то не бих смео. Фанки Џи.

    Pa ja ne mogu da verujem koliko si ti prsooooo!!!! :)

  18. Imam raspalu temperaturu, 39. Prikucan sam za krevet.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.